Плекаю думи• 22 апреля в 14:40
Бронь компанія критичної інфраструктури
Компанія Маудау, вул Пухівська.
Чи є бронь для працівників?
Луноходик_Ик• 22 апреля в 14:44
Ви в курсі, що написали на форум це питання замість офіційної пошти компанії?
Мочалкин блюз• 22 апреля в 14:45
Відправте чоловіка на співбесіду.
А він дістане язик з... І запитає.
Бадабум• 22 апреля в 14:49
Ответ длямаска Ілона
А шо там критичного?))
Корм котячий
вам може й не критично, а моїм котами дуже й дуже.
Жена сантехника• 22 апреля в 14:54
Может и не критична а экономическая бронь может быть.
Хоть бы уже половину сняли её с предприятий и офисов, сколько там живой силы просиживают бесполезно штаны
Все возможно• 22 апреля в 15:00
Ответ дляЖена сантехника
Економічного бронювання взагалі то немає, його так і не прийняли. Є тільки в компаніях які підтвердили свою критичність, і то не для всіх, там є % який можна забронювати із загальної кількості призовних чоловіків
Жена сантехника• 22 апреля в 15:03
Ответ дляВсе возможно
Есть она не знаю как они там бронируйте, но на фирмах по продажам по 4 кладовщика, гле и один справится модет. Не говоря о менеджерах.
Остальные дома на удаление, не подавали свои доки, чтоб не попасть в военкомат
В курсі діла• 22 апреля в 15:05
Ответ дляЖена сантехника
Так економічну бронь так і не прийняли
Все возможно• 22 апреля в 15:06
Ответ дляЖена сантехника
Ще раз повторюю , економічного бронювання немає!!!!! А як бронюють кладовщіков, ну то значить фірма має статус критичності, і вирішує кого їм бронювати, значить для них кладовщіков важливі люди. Або ті кладовщікі мають свою законну відстрочку
Морожена_курка• 22 апреля в 18:29
Ответ дляБадабум
Корм котячий
коты - тоже будущие воины! Пес Патрон змиг и ваш зможе!
Плекаю думи
• 22 апреля в 18:43
Ответ дляМочалкин блюз
Відправте чоловіка на співбесіду.
А він дістане язик з... І запитає.
Кум хоче йти працювати, шукаю для нього цінну інфо