Yulia_Kyrulenko• 22 апреля в 15:46

Хто займається квітоковим бізнесом?

Чи є тут хтось хто займається квітковим бізнесом?розкажіть плюси та мінуси 🤲🏻Буду вдячна за відгук ☺️
Ольга_1301• 22 апреля в 15:48
Мінуси - це швидке псування товару.
lekon-lekon• 22 апреля в 15:49
Вам в 5 хвилин вкластися, чи писати довгі сторінки? Ви серйозно зараз? Квітковий бізнес дуже широке поняття - ви будете вирощувати, продавати?
Ольга_1301• 22 апреля в 15:50
Ответ дляlekon-lekon
Я подумала, що мова про продаж квітів в якомусь залізному магазинчику))
автор Yulia_Kyrulenko • 22 апреля в 15:54
Ответ дляlekon-lekon
А в чому проблема?якщо ви хочете можете поділитися,буду рада навіть голосовим повідомленням:)продавати☺️
lekon-lekon• 22 апреля в 15:54
Будь-яким бізнесом займаються не просто по відгуками в інеті, а вивчають, аналізують, визначають ЦА, рахують собівартість, прибуток.
автор Yulia_Kyrulenko • 22 апреля в 16:18
Ответ дляlekon-lekon
Ви в якому місті відкривали?
Ася Карповна• 22 апреля в 16:20
Зараз цьому бізнесу капець. Продавці біля будинку дуже ниють. Зі сторони покупця я бачу, що весь товар не свіжий у них. Видно, що нічого не можливо продати. Навіть в школах вже не дарують квіти як раніше. Половина шкіл кричить: ’На ЗСУ!’, в інших вчителі просять краще грошима, а в третіх шукають непотріб подешевше.
Flower Girl23• 22 апреля в 16:42
Ответ дляАся Карповна
Ну возможно, Автор имела ввиду не только срезанные цветы... Я вижу в цветочных группах, как девочки везут растения из Нидерландов и Азии, и в принципе их разбирают достаточно быстро, хотя среди них встречаются совсем недешёвые...
Плету з бісеру• 23 апреля в 07:57
Автор, сейчас вы в этот бизнес без огромного стартового капитала не влезете. Можете поиграться - профукаете все.
Нужно смотреть, какой город, сколько вообще тех магазинов и как часто у них покупают, какие цены. Потом искать поставщиков. Ну такую инфу вам в интернете не выложат. Возможно, сначала стоит в такой магазин продавцом устроиться, чтобы изнутри посмотреть на все минусы.