Мааарковная• 22 апреля 2025
Парковка планетарій, Київ
Підскажіть, чи є місця де дозволено припаркуватися поряд з оперетою чи планетарієм, безкоштовно?
Чи все платно?
Якщо платно то який тариф, це потрібно скачати якусь програму для оплати?
Завчасно дякую людям, за нормальні, по суті питання відповіді.
Чи все платно?
Хропочка з гривкою• 22 апреля 2025
На знаку, що пише про платну стоянку, написано і ціну, там є кюар код, перейшовши за яким можна сплатити стоянку(це щоб не гратися з установкою різних програм, тапу київ цифровий. В тому районі це 35 грн
Можна поставити за 50 грн/год на стоянці мегамаркету, що на пров фізкультури
Якщо трохи далі від планетарію, то я ставила на вул Коновальця як звернути з В.Васильківської, там є невеличкі зони безкоштовні на тротуарі