Престидижитатор• 22 апреля 2025
Ионизация в кондиционере, нужна?
Стоит переплачивать за эту функцию? У кого есть, что оно даёт, вы видите разницу?
хутряна володарка• 22 апреля 2025
Я не замечаю, если честно. Есть и в кондее, и в очистителе воздуха. Могу клацнуть, шоб было)))
Може ще третю?• 22 апреля 2025
Теоретично то шикарна функція
Але практично там таке гавно ставлять що толку з того іонізатора НУЛЬ
Краще за зекономлені гроші купити окремо мойку повітря з іонізатором
Ms. При теле• 22 апреля 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Теоретично то шикарна функція
Нормальна мийка повітря з іонізацією по ціні як кондиціонер.
А мийка повітря класний девайс.
Згодна, що в кондиціонері іонізація непотрібна функція.
А мийка повітря класний девайс.
Може ще третю?• 22 апреля 2025
Ответ дляMs. При теле
А мийка повітря класний девайс.
Якщо мова про іонізацію то не треба щоб мийка супер була головне потіжність іонізації, а мийка то щоб пилюки менше було і вона на стіни не липла після іонізації
Ms. При теле• 22 апреля 2025
Ответ дляМоже ще третю?
То для чого та іонізація в кондиціонері? Пилюку він не збирає.
Може ще третю?• 22 апреля 2025
Ответ дляMs. При теле
Так а я про що?
Я про ПОТУЖНИЙ іонізатр окремо!
Ірнізатор це знежараження і освіження повітря.
Ну звісно ОЗОНАТОР куди ефективніший і дешевший але з ним треба заходів безпеки дотримуватися щоб не скопититися
Я про ПОТУЖНИЙ іонізатр окремо!