західний_діалект• 22 апреля в 17:17
Я не знаю, що робити.
Я вже просто фізично та морально втомилась від усього, не знаю як пережити цю весну, літо та й взагалі все подальше життя. Залишились з матір´ю вдвох в селі, дуже багато роботи, тягнемо таку роботу яку чоловіки роблять..Планували що будемо людей наймати, в мами вже щось переклинило, що краще самим робить. З самого обіду на городі тільки зараз зайшла, бо спина болить пздц, тиск підскочив, в мене з тиском ніколи не було проблем. Готуємо город до саджання картоплі і всього іншого трактором, вже 20 тачок гною виносили, вивозили по тому городу, ще 4-5 залишилось, і потім треба волочити те все греблями, сказала що піду таблетку від болю вип´ю, почалась критика у мій бік "ти думаєш мені не болить,, в мене спина здорова?"
західний_діалект
• 22 апреля в 17:19
Добре як вдома бути, ще дні підряд треба відробити по 12 годин стоячи, поїхати зрання і приїхати пізно ввечері. Я розумію, що це все тимчасові труднощі, але мені важко, я вже не можу так
Новопоштинская• 22 апреля в 17:20
Ответ длязахідний_діалект
Скажіть я іронізую? Чи це дійсно важко так?
Я бы там коньки отбросила
Спілий баклажан• 22 апреля в 17:20
Скажіть їй, що сьогодні ще Пасха, завтра суха середа, в четвер Пасха вмерлих і взагалі до провідної неділі люди в город не йдуть. Ляжте і лежіть
західний_діалект
• 22 апреля в 17:20
Мені шкода маму, господарство велике..самому те все важко робити та й продавати шкода все, але як жити далі я на знаю, я відчуваю що я вже все не можу...
Яичница с беконом• 22 апреля в 17:20
Ответ длязахідний_діалект
Якщо ви вдвох з мамою, навіщо вам тих умовних 20 соток городу? Краще зробіть невеликі грядки і добре обробляйте для урожаю. Така робота дуже важка, і копатися в землі треба любити. А ви ще й працюєте..
західний_діалект
• 22 апреля в 17:21
Ответ дляСпілий баклажан
Так мене і послухали, я нічого не вирішую
західний_діалект
• 22 апреля в 17:21
Ответ дляSo_so
Какая цель этих действий?
Щоб картопля та овочі краще родили
Герцогиня• 22 апреля в 17:21
Автор здоров´я важливіше ніж город. Краще заплатити комусь ніж потім себе лікувати, дорого вийде. На маму не звертайте увагу. Це маніпуляції. Мовчки пішли випили ліки і лягли. А мамі так і скажіть що здоров´я за гроші не купиш. Їй не болить а вам болить. Бережіть себе
ШанельКуКу• 22 апреля в 17:22
Ответ длязахідний_діалект
Вас мать в рабы забрала?
західний_діалект
• 22 апреля в 17:22
Ответ дляЯичница с беконом
Не знаю нащо скільки садити
Спілий баклажан• 22 апреля в 17:22
Ответ длязахідний_діалект
За 3 години нагрузити, розвести і розкидати 20 точок- ви природжений земледілець.
Герцогиня• 22 апреля в 17:22
Ответ длязахідний_діалект
Наймати працівників або здайте в аренду
ШанельКуКу• 22 апреля в 17:23
Ответ длязахідний_діалект
Не знаю нащо скільки садити
Все что вы тут пишите, скажите ей это лично в лицо. Говорят ртом
Басноплетка• 22 апреля в 17:23
Ответ длязахідний_діалект
конечно, тяжело
Басноплетка• 22 апреля в 17:23
Ответ длязахідний_діалект
Щоб картопля та овочі краще родили
а зачем так много?
Герцогиня• 22 апреля в 17:24
Ответ длязахідний_діалект
А має бути шкода себе... Бо вам маму шкода, а їй вас ні
західний_діалект
• 22 апреля в 17:24
Ответ дляСпілий баклажан
Ми ж вдвох
Прилипало• 22 апреля в 17:24
Ответ длязахідний_діалект
Это очень тяжело. У меня маленький сад, листи сгребала, носила ведрами компост, потом пила таблетку, спина страшно болела. Мы просто непривычные к такой работе
Українська Мрія• 22 апреля в 17:24
Ответ длязахідний_діалект
Не знаю нащо скільки садити
Продаете на базаре?
Герцогиня• 22 апреля в 17:24
Ответ длязахідний_діалект
В мене городу ну дві сотки мабуть і то я не тягну....
Аноним_Русалка• 22 апреля в 17:25
В мене 4 сотки,мені з головою.Для чого 2-м людям так багато?Чи це на продаж?Бо я працюю на роботі.а то в вільний час і то не легко.
Телепузик• 22 апреля в 17:25
Ответ длязахідний_діалект
Ми ж вдвох
А їсти також в двох? Скажіть, що ви так багато не їсте
Госпожа_тамагочи• 22 апреля в 17:25
Ответ длязахідний_діалект
Не знаю нащо скільки садити
А излишки потом куда? На продажу или так раздаете? Или выбрасываете?
Басноплетка• 22 апреля в 17:26
я за зиму одна наверное максимум 8кг той картошки съела, зачем насаживать такое количество на двух женщин