Алгонавт• 22 апреля в 18:12
Офтальмологічний центр в Києві, допоможіть з вибором
Доброго вечора, порадниці.
У дитини 3 роки почало косити 1 око, не постійно, але є. Питання, в який офтальмологічний центр краще звернутись, щоб там і діагностика і одразу лікування?
Заздалегідь дякую.
І чи була у вас така проблема і яким було лікування?
Заздалегідь дякую.
Алгонавт
• 22 апреля в 18:15
Ответ дляКотомафия
А что с зубами?
З зубками все добре, всі в наявності і стан більш менш задовільний
Котомафия• 22 апреля в 18:16
Ответ дляАлгонавт
Знаю, что могут проблемы с зубами и прикусом влиять на мышцы глаз
Алгонавт
• 22 апреля в 18:19
Ответ дляКотомафия
Та з цим проблем немає, але дякую і за таку інформацію!
Все до блиску• 22 апреля в 18:51
В Эксимер есть доктор по косоглазию, я видела там много детей сидели к ней.
У меня начало косить уже во взрослом возрасте, она меня смотрела.