Винник• 22 апреля 2025
Тривожність під час вагітності
Я вагітна втретє
Перша успішна народила донечку
Друга вагітність мед аборт по показах
Третя двійня
І інколи мені здається що я скоро зійду з розуму , постійно тривога за цю вагітність аби не втратити . Якщо якісь симптоми тривожні то відразу накручую себе так що жах , паніка в середині , переживання , без істерик сльоз
Перша успішна народила донечку
Друга вагітність мед аборт по показах
Третя двійня
Дон Пэдро• 22 апреля 2025
Скорее всего это просто гормоны. Но если чувствуете, что дело совсем нехорошо, то обычно при ЖК есть перинатальный психолог.
Мамина корзиночка• 22 апреля 2025
Мне назначали седасен или седафитон, что то такое. Я тогда хоть спать начала. А то думала с ума сойду , 8 мес почти на сохранении , истмико цервикальная недостаточность была и кровотечение.