Ластоноша• 23 апреля 2025
Успішні люди мають велике коло знайомств? Вони не одиначки?
Спостерігаю за успішними в інсті
І помітила що вони постійно контактують з людьми, вони навіть на відпочинок їздять гуртом, не самі
Тобто вони настільки люблять компанії і це їх не втомлює
Де вони знайомляться з людьми? В мене 0 подруг
БезникаяЯ• 23 апреля 2025
Як правило, довготривалий успіх, харизматичне лідерство, а лідером одному бути ніяк.
Ластоноша
• 23 апреля 2025
В мене нестерпне бажання знайти хоч одну подругу
Але як у віці 40 р це зробити?
Единорог_помог• 23 апреля 2025
Я знаю немного успешных и наоборот закрытый образ жизни и минимум контактов , только нужные
Добра, коли сита!• 23 апреля 2025
по-разному, если вы имеете в виду под успехом материальное благосостояние
нет типичных личностных характеристик, присущих состоятельным людям
если что, это информация с бизнес-форума, результат исследования владельцев единорогов
Планшетница• 23 апреля 2025
вам 40 і ви тільки зрозуміли, що комунікативність і високий рівень енергії на нього - це база, на якій будується фінансовий достаток? до мене це дійшло в 16. І тільки через те, що я інтроверт і в мене це - слабкі сторони. І все життя я викручуюсь по різному, щоб достойно заробляти і спокійно жити.
Мені 45, все вийшло, але бляха, це трагедія мого життя. Якби не онлайн можливості, я б потонула.
Ластоноша
• 23 апреля 2025
Ответ дляПланшетница
Я так само
В мене все онлайн
Мені так краще комунікувати
В мене все онлайн
Мені так краще комунікувати
Планшетница• 23 апреля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Где-то услышала, все ваши деньги у людей
це дуже точно. Наша задача - перенаправить їх собі
все по ГОСТу!• 23 апреля 2025
Ответ дляПланшетница
Ну есть по разному
Мой муж грыз техническую специальность с 18 лет, теперь сидит и самое нелюбимое в его работе иметь созвоны и общение с коллегами
Чувствует себя прекрасно
Планшетница• 23 апреля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ну есть по разному
Чувствует себя прекрасно
я теж ок себе почуваю, гризла англійську з 12)) Зараз терплю клієнтів тільки через гроші, більше енергії на спілкування нема
Опля Картопля• 23 апреля 2025
Ответ дляЛастоноша
Але як у віці 40 р це зробити?
Авторе, успіх людей з інстаграм , базується на кількості переглядів, тому велике коло контактів необхідне. Але є безліч сфер, де для досягнення успіху нема сенсу у підписниках, тусовках та інших засобах роботи із масами .
Ну а друзі- це для душі,а не для успіху, заробітку, престижу
Опля Картопля• 23 апреля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Це якщо ваша сфера діяльності- продажі
все по ГОСТу!• 23 апреля 2025
Ответ дляОпля Картопля
Це якщо ваша сфера діяльності- продажі
Та везде почти, подумайте. Если вы работаете на себя
Если гос.стабильная оплата там сомнительно и то можно то премию то повышение, то надбавку получить
Простоваля• 23 апреля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ну есть по разному
Чувствует себя прекрасно
Тоже самое, ненавижу созвоны, а еще когда менеджеры не справляются со своими задачами и взваливают на тебя прямое общение с заказчиком. Но это малая часть работы, можно пережить
Собственно, технарю эти коммуникативные навыки не так сильно и упёрлись, даже более того - стереотип работает, всякие интроверты-полуаутисты часто оказывается отличными специалистами, их личностные характеристики прям способствуют - способность к вдумчивому анализу, отличная переносимость рутины, в которой экстраверт завязнет и от скуки, высокая степень концентрации.
Но учиться надо, да)
Опля Картопля• 23 апреля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Успех не всегда связан с деньгами и даже работой
мадам Везувий• 23 апреля 2025
Ответ дляЛастоноша
Але як у віці 40 р це зробити?
Я саме в 40 позбавилась всіх подруг)
Тепер лише приятельки та знайомі
Бабця в мештах• 23 апреля 2025
Безос был отшельником,пока не встретил свою как её там. А отшельником он был уже будучи миллиардером.