Не худа ні разу• 23 апреля в 13:41
Який шланг для поливу городу обрати?
щоб був не надто важкий і легко підключався до водопроводу( щоб жінка сама могла це зробити)
Бажано з розпилювачем
Редиска Я• 23 апреля в 13:43
так вони всі ідентичні по підключенню, запірна арматура стандартна ж. А щодо легкості - йдете в магазин, берете в руки і пробуєте
Зи, я жінка, проблеми не зрозуміла)
Так точно!• 23 апреля в 13:48
Жорсткий, армований, щоб не закручувався і не переламувався, коли тягнете. І відразу ’возик’ для зберігання і переміщення, бо вони таки важкуваті.
Не худа ні разу
• 23 апреля в 13:51
Ответ дляТак точно!
він,напевне, не дешевий...
хочу щось більш простіше
Я така бойова• 23 апреля в 14:03
Ответ дляНе худа ні разу
він,напевне, не дешевий...
хочу щось більш простіше
Дешева риба-погана юшка.
В нас баба сусідка спалила мотора.Купила дешевий шланг,той що переламується,увімкнула,тягала по городині,він переламався,мотор не міг прокачати,і став.
Ms. Доброта• 23 апреля в 14:04