Треба підробіток• 23 апреля в 20:09
Векторний графічний редактор онлайн безкоштовно
Порадьте, будь ласка, векторний графічний редактор онлайн безкоштовно, де можна створити постер як на фото.
Светка-пипетка• 23 апреля в 20:17
Ищите в инете, и найдёте. Когда-то нашла прогу, зашла, скачала, названия не помню, но я искала, а не искала здесь ответов.
Треба підробіток
• 23 апреля в 20:22
Ответ дляСветка-пипетка
Дитина працює з IPad, скачати на комп´ютер немає можливості. В інтернеті шукали. Але або не всі інструменти працюють, або потрібна платна підписка.
Светка-пипетка• 23 апреля в 20:26
Ответ дляТреба підробіток
В мене Вінда. Я знайшла на закордонному сайті, і деякий час співпрацювала з типографієй. Там теж здивувались - як це можливо...Але, все було добре)