Бараболька• 23 апреля в 22:48
Престо гель від геморою, чи вам допоміг?
Розкажіть ваші враження від цього гелю, чи допомогло? Такий він не приємний та пекучий, я не очікувала такого.
Невгамовна• 23 апреля в 22:54
Я вам скажу, что идите к врачу за постановкой диагноза и комплексным лечением. Я тоже мазала после родов мазьками, пила пилюли, а он все вылазил через время и вылазил. Пошла к врачу - итог прооперировали и проблема ушла в моем случае. Скажу, что одна мазь точно не поможет, но если не сильно таки все запущено, то надо плюс венотоники подключать.
Бараболька
• 23 апреля в 23:05
Ответ дляНевгамовна
Я була у лікаря, мені призначила. Курс детралекси я вже пропила. Геморой 2 ступеня, хронічний ерозивний геморой такий не оперується. Мені робили ректоскопію.
Невгамовна• 23 апреля в 23:07
Ответ дляБараболька
Тогда пробуйте гель. Скорейшего выздоровления.
Бараболька
• 23 апреля в 23:07
Ответ дляМаю декілька думок
Проктозан Нео + гель Ліотон 1000
Це у вас зовнішній геморой був?
Бараболька
• 23 апреля в 23:07
Ответ дляНевгамовна
Дякую!
Бараболька
• 23 апреля в 23:08
Ответ дляНевгамовна
А де оперувалися? Знаєте гарного лікаря в Києві?