Мати драконів• 23 апреля в 22:02
Синупрет&цинабсин что сильнее?
Девочки, при соплях и заложенности носа (аденоиды), какое средство более эффективно? Спасибо.
Аноним_1859• 23 апреля в 22:05
Цинабсин викликав несподіване падіння прям на вулиці. Втрата координації. Алергія на ехінацею. Тільки в ньому.
Цвірінь• 23 апреля в 22:07
Ответ дляИщу Аленя
Обидва фуфломіцини
Фуфломицины, но помогают. Проверено
Герцогиня• 23 апреля в 22:36
В мене коли нежить, завжди набряк, Синупрет гарно допомогає заняти набряк, Цинабсин на мене не діє.
Куколка-мяуколка• 23 апреля в 22:57
Ответ дляСвій варік
Оба помогают, когда принимаю по инструкции.
Жоден не допомагає.
Свій варік• 23 апреля в 23:03
Ответ дляКуколка-мяуколка
Жоден не допомагає.
Сочувствую.
Я гайморитчица с большим стажем, с кучей курсов антибиотиков, склонению меня к радикальной операции. Не жила, а существовала.
Как стала пить циннабсин или Синупрет экстра с первых дней простуды, ни разу гайморит не посещал меня уже пару лет.
Потому на мне однозначно это работает и помогает.
Куколка-мяуколка• 23 апреля в 23:14
Ответ дляСвій варік
Сочувствую.
Вони допомагають тільки тим, хто придумує собі, що вони працюють) я не вразлива людина, не можу вигадувати те, чого немає, тому на мені ці ліки не працюють) на мою дитину теж ніякого впливу ці препарати не мають. Коли приймає дитина той Синупрет, то насморк у неї тиждень, коли не приймає, то сім днів. У мене теж так. Був гайморит, на нього Синупрет ніяк не вплинув, тільки антибіотики допомогли.