СамавиховуюКота• 24 апреля в 10:38
Як годувати дитину з ротовірусом, якщо він не хоче(
Сьогодні 3 день
Рвоти немає
Поносу немає
Температура була вночі
Дякую дівчатам, які порадили ліки давати поки спить, капельки із шприца
Пʼє лише чисту воду, нічого іншого не хоче (
Супчик овочевий не хоче, печене яблучко теж
Вʼялий, не активний, сонний
Рвоти немає
Поносу немає
Температура була вночі
Вʼялий, не активний, сонний
В гости звали?• 24 апреля в 12:22
Ответ дляСамавиховуюКота
Так
Нам лікар вчора сказала ніякої молочки
Я то знаю чим годувати
Проблема що немає апетиту, на їжу не може дивитись
Нам лікар вчора сказала ніякої молочки
Я то знаю чим годувати
Я хворіла цю неділю-понеділок- вівторок на ротавірус. Їсти не хочу досі. Хоча дуже істівна)) Багато хочеться води. Хочеться тільки печені яблука, яйця відварені, вже можна сир з йогуртом. Але вчора на обід взяла на роботу 2 яйця та баночку сиру з йогуртом- ледве впихнула ті яйця. Сиджу на підрахунку калорій на 1300, зараз виходить наїдати тільки половину