Барвіночка• Изменено 23 апреля 2025

Ротовірус - Дитини в лікарні зробили укол осетрона, анальгін з ношпою

1. Була темп 39.6, зараз після уколу 38
2. Все рівно йому тошнить і відмовляється пити чай, підниває. Коли буде діяти осетрон?
3. Лікар сказав що завтра стане краще на третій день
Ніфуроксазід не призначала - а чому?
Ентерол, атоксил, юнорм нурофен анальдім призначила
Пилосмок працює• 23 апреля 2025
Я не знаю,что такое осетрон,но ротовирус,как и обычный вирус,дней 5-6 надо пережить.И поите шприцом за щеку.Каждые 5-10 минут по 5-10 мл.
Зліпок ступні• 23 апреля 2025
Да.
Як написали вище, поїла водою або регідроном

Все само пройшло
автор Барвіночка • 23 апреля 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Да.

Все само пройшло
Тобто я можу поїти водою а не регідроном, якщо він від регідроном кривиться? Це буде той самий ефект?
Юпитерная• 23 апреля 2025
Ответ дляБарвіночка
нет , нужен именно регидрон, он восстанавливает то , что вы потеряли при рвоте
автор Барвіночка • 23 апреля 2025
Дівчат допоможіть ще розібратись
В мене є свічки еферангал 140 мг (парацетамол)
Анальдім 250 мг лікар запропонувала комбінувати
Якщо одне не діє то інше давати не залежно від часу?

А ще є яка діюча речовина? Ібупрофен - він є в свічках?
Зліпок ступні• 23 апреля 2025
Ответ дляБарвіночка
Я поїла і водою і регілроном. Головне поїти

Ми вперше в 1 рік приблизно, потрапили в лікарню. Це був мій перший досвід такої хвороби, що примусила мене викликати швидку. Ми провели у лікарні ніч, я зрозуміла, що треба все робити, щоб ніколи в лікарню не попасти

Рота вірус наша основна болячка до 3-4 років
Поїли максимально багато, водою або регідрон сама робила
автор Барвіночка • 23 апреля 2025
Ответ дляЮпитерная
Ви не знаєте, якщо зробили укол від рвоти- це на довго? Тобто я хотіла його нагодувати хоча б печеним яблучком, а він спить…
автор Барвіночка • 23 апреля 2025
Ответ дляЗліпок ступні

Як ви вилізли з проблеми коли даєш воду а в нього на неї рвота виникає?
автор Барвіночка • 23 апреля 2025
Ответ дляЗліпок ступні

А поїти як часто треба? От він спить. Його бутити треба?
НеВРотик• 23 апреля 2025
А чего в больницу с ротовирусом?
Там же главное поить.
У сына с года эта гадость. В больницу даже наша педиатр не советовала - что там делать? Просто поить ребёнка, потом диета.
Нифуроксазид вообще-то стремная штука. Антисептик, которые работает как антибиотик - убивает все. При ротовирусе он не нужен
Пластилин_Колец• 23 апреля 2025
Ацетон міряли?
НеВРотик• 23 апреля 2025
Ответ дляБарвіночка
Надо поить по 2 капли каждую минуту. Вода абсорбируется и никакой рвоты
НеВРотик• 23 апреля 2025
Ответ дляБарвіночка
Шприцом без иголки в уголок рта по чуть, можно и не будить
НеВРотик• 23 апреля 2025
Ответ дляБарвіночка
Некоторым вообще эти уколы не помогают. Мне, например
автор Барвіночка • 23 апреля 2025
Ответ дляНеВРотик
Зараз спробую
НеВРотик• 23 апреля 2025
Ответ дляБарвіночка
Просто сладкой водой поите. Можно самой ’регидрон’ делать
ИграйМойГормон• 23 апреля 2025
Ответ дляБарвіночка
Ні, не той самий. Важливо підтримувати електролітний баланс. Регідрон - то по факту розчинні електроліти. Втрата електролітів відбувається, зокрема, при деяких вірусних захворюваннях, блюванні, діареї. Порушення водно-електролітного балансу дуже небезпечна річ.
ИграйМойГормон• 23 апреля 2025
Ответ дляНеВРотик
Соль в данном случае не менее важна, чем сахар.
автор Барвіночка • 23 апреля 2025
38 градусів(
Щось воно не падає як треба
Було 39.6
НеВРотик• 24 апреля 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Я знаю. Но лучше, чем ничего, правда?
НеВРотик• 24 апреля 2025
Ответ дляБарвіночка
38 градусів(
Щось воно не падає як треба
Було 39.6
Температура не так и плохо - проще поить
ИграйМойГормон• 24 апреля 2025
Ответ дляНеВРотик
Я знаю. Но лучше, чем ничего, правда?
Правда.
автор Барвіночка • 24 апреля 2025
Ответ дляНеВРотик
Надіялась що поїсть раз за 2 доби
А він сил немає( і ті всі уколи неначе їх і не було
На границе• 24 апреля 2025
Ответ дляБарвіночка
Надіялась що поїсть раз за 2 доби
Ну куди поїсть, зараз організм бореться, не до їжі йому. Як тільки стан покращиться, то дитина сама попросить їсти. Але ж ви дієтичне тоді давайте.
Ms. Похвала• 24 апреля 2025
Нифуроксазид , анальдим - жесть средневековая, зачем ребенка этим вообще травить, тем более при ротавирусе. Люди, читайте хоть что-то полезное, если не хотите травить ребенка всем подряд!
Ms. Похвала• 24 апреля 2025
Ответ дляБарвіночка
38 градусів(
Щось воно не падає як треба
Було 39.6
В смысле не падает ’как надо’? Кому ’надо’? Снижение температуры на один градус - значит, падает и все нормально. От температуры 38 еще никто не умер.
автор Барвіночка • 24 апреля 2025
Ответ дляMs. Похвала
37.7 вже
автор Барвіночка • 24 апреля 2025
Ответ дляНеВРотик
Пробую як ви кажете
Поки спить капаю
Nerses• 24 апреля 2025
Ответ дляБарвіночка
Нет! Электролиты
Nerses• 24 апреля 2025
Ответ дляБарвіночка
Рвота от интоксикации. Ацетон мерили? Может и ацетон присоединиться тогда глюкозу давать. Вы дома или в больнице? Конечно лучше откапать ребенка. Если не получается выпаивать обязательно капельницы