Столічна штучка• 24 апреля в 15:06

Посоветуйте супер легкие не парящие кроссовки на лето

Ношу беговые. Нл посоветуйте любые, в которых не жарко, которые не натирают. Для быстрых и длительных прогулок на большие расстояния.
Arctic777• 24 апреля в 15:08
Какая фирма? Бюджет? Размер, материал?
Дама с заначкой• 24 апреля в 15:11
Какой ужас ходить в кроссовках летом 🤦‍♀️
Фрикаделька• 24 апреля в 15:11
Там вверху как сетка материал.
ХикориДикори• 24 апреля в 15:11
Ответ дляArctic777
Какая фирма? Бюджет? Размер, материал?
Я согласна с запросом автора,бюджет 5000,материал любой
Затишне кубло• 24 апреля в 15:11
Ответ дляДама с заначкой
Прям ужас. Вам так поплохело от этого? Как вы живёте, такая впечатлительная?
Не кую, не мелю• 24 апреля в 15:12
Ответ дляДама с заначкой
У автора запрос: ходить на дальние расстояния, для спорта. В чем ваше негодование
Рожева юбка• 24 апреля в 15:12
Ответ дляДама с заначкой
Ви не праві, я купила адідас сіткою, то зараз дуже комфортно. Я багато їзжу в авто, то мені в них зручно, легкі, їх не чути на нозі, вони не парять. Звісно є босоніжки, але кроси літом уважаю в багатьох випадках.
Броніки для Моніки• 24 апреля в 15:14
Ответ дляДама с заначкой
в босоніжках багато не проходиш ,в мене прогулянки з дитиною по 4 години на день
ХаДиДиШь• 24 апреля в 15:14
Всміхайлик• 24 апреля в 15:14
Та будь-якої ти що спеціалізується на спортивному взутті, літній варіант з сіткою. В мене зараз адіки з сіткою, прям надлегкі, майже невагомі і зручні
Дама с заначкой• 24 апреля в 15:14
Ответ дляРожева юбка
Есть удобные босоножки в которых можно ходит километры летом , и пальчики накрашенные ярко при этом видно. Все остальное время года можно ходит в кроссовках . Неужели не тошнит уже от них. А лета так мало
Дама с заначкой• 24 апреля в 15:15
Ответ дляБроніки для Моніки
Покупайте удобные .
Броніки для Моніки• 24 апреля в 15:16
Ответ дляДама с заначкой
а має нудити від взуття ? ніякі босоніжки ,навіть трекінгові не зручніші за кросівки для мене .+ навіть в Києві відчуття пилу на ногах ..бррр
наче то на вас взувають
Дама с заначкой• 24 апреля в 15:16
Ответ дляБроніки для Моніки
наче то на вас взувають
Ну может у кого смотря какие ноги 🤷🏻‍♀️
Броніки для Моніки• 24 апреля в 15:17
Ответ дляДама с заначкой
Ну может у кого смотря какие ноги 🤷🏻‍♀️
нащо комусь бачити чиїсь пальчики ? то фетиш якийсь ?
я як від ніг залежить незручність взуття .
Тріль!• 24 апреля в 15:18
Ответ дляДама с заначкой
вы не поверите но во всем мире очень многие люди принципиально не носят открытую обувь
даже в Дубае во сверхжарким климатом почти все ходят в кроссовках
так что знайте вашу любовь к вываливанию пальцев не все разделяют
Дама с заначкой• 24 апреля в 15:19
Ответ дляТріль!
Мою любовь ?)
Броніки для Моніки• 24 апреля в 15:19
Ответ дляТріль!
якщо ви в кросівках влітку ,то у вас погані ноги ,брудні і нігті нема чим підрізати )))це з вчорашньої теми
а те що вам зручно ,то ваші проблеми )купуйте страшні трекінгові босоніжки або ,аби пальчики було видно
Дама с заначкой• 24 апреля в 15:19
Ответ дляТріль!
А все перевела )) спасибо
Рожева юбка• 24 апреля в 15:20
Ответ дляДама с заначкой
Ну вам тошнить, то не ходіть. Що за осуд інших?)) Вам яке діло? Ходіть зі своїми пальцями скільки влізе. Мені не треба ходити кілометри, я це написала, це взуття в якому я їзжу , і на роботі я в них не ходжу. Ви ходите літом по жарі, то ходіть, просто дуже багато людей пересувається своїм транспортом і потреби находжувати км в босоніжках немає. Чи ви думаєте, що люди собі кроси беруть на літо, як єдине взуття?
Тріль!• 24 апреля в 15:20
Ответ дляДама с заначкой
Мою любовь ?)
а это разве не вы радовались что комуто видно ваши накрашенные пальчики?
Дама с заначкой• 24 апреля в 15:20
Ответ дляБроніки для Моніки
А что за тема ? Подскажите . Я маньяк некрашеных ногтей или ухоженных ногтей на ногах
Всміхайлик• 24 апреля в 15:22
Ответ дляДама с заначкой
Покажіть які по вашому підійдуть для довгих прогулянок
Броніки для Моніки• 24 апреля в 15:22
Ответ дляДама с заначкой
шо маньяк ,то ми вже зрозуміли )))
якось як ви і написали ,нудить влітку від кросівок ,але в списку своїх відповідей вже не бачу її

ось ще одна https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3708087
Латвийские_Номера• 24 апреля в 15:23
По темі -особисто мені Sketcher найкращі !заходите в магазин і на міряєте свою модель.Я так вчора наміряла собі KW8878 ( ніби так), а мого розміру не було
Кнопус• 24 апреля в 15:24
Мое мнение, что люди которые ходят в жару в кроссовках имеют проблемы, либо с ногтями/стопами, либо с психикикой всем видны пальцы/пыль и т.д.или еще какие-то закидоны...
Броніки для Моніки• 24 апреля в 15:24
Ответ дляКнопус
закідон такий ,що це зручно .Особливо для довгих прогулянок
Броніки для Моніки• 24 апреля в 15:26
по темі в мене адідас дурамо ,щось там
зручні ,на пів року інтенсивних прогулянок вистачає
Кнопус• 24 апреля в 15:26
Ответ дляБроніки для Моніки
вам тут писали что есть треннинговые босоножки, они открыты и очень удобны+ортопедическая стелька там..
Броніки для Моніки• 24 апреля в 15:26
Ответ дляКнопус
в мене були ,не зручно і вони всі потворні для мене