ДолькиКабана• 24 апреля в 21:55

Плохо получилась на фото

Плохо получилась на фото. Что делать? Все красиво вышли, а я нет, так обидно и неприятно. Еще и выложили везде это фото, у меня там лицо перекошенное и глаза
автор ДолькиКабана • 24 апреля в 21:55
Я вообще не фотогеничная ,в жизни намного лучше выгляжу((
МадамОхмури• 24 апреля в 21:59
Я на паспорт раз 5 фоткалась, с гриппом, температурой, ужасная фотка ((
Ksenia-fc89• 24 апреля в 22:12
Вибачте,що не по темі )
Допоможіть отримати подарунки в тему
Як виявилося це не лохотрон
Мені не вистачає кілька людей
Ви до речі теж можете їх отримати ))
Там просто потрібно прийняти запрошення
ПироженкА• 24 апреля в 22:13
Я взагалі на фото дивитися на себе не можу, особливо з посмішкою. А моя подруга ще й мене підловлювала і фоткала саме з посмішкою під час останньої прогулянки містом. Потім вона мені надіслала всі ці фото, а в мене аж настрій пропав. Планувала собі наступного дня обновити на весну гардероб, але пропало бажання, бо що не вдягни на крокодила, то все одно крокодил. А в дзеркалі я наче цілком собі подобалася.
Горня капучіно• 24 апреля в 22:31
У меня так в офисе было. Фотографировались командой, все супер, а у меня лицо как после запоя. Повесили в рамку на взоде. Не парилась