Рассказница• 24 апреля в 22:38

Чому зрадники?

Чому тих жінок, які з дітьми виїхали через війну, вважають майже зрадниками?
І тут на форумі, і в оточенні. Мої подруги, які залишилися в місті, ті ні, ми підтримуємо одна одну і ніхто не засуджує вибір кожної. А от знайомі...Зі словами ти що, кинула свого чоловіка і виїхала! Мій ось відразу сказав, що якщо я виїду з донькою, то відразу знайде собі іншу, бо йому секс потрібен.
Так ось я зі сторони своїх знайомих зрадник і чоловіка, і країни. Мовляв ну ми ж тут живемо, так, бомбардують, гримить кожен день майже не припиняючи, але ж люди не всі виїхали.
Припинила спілкуватися. Але дуже прикро. Я люблю свого чоловіка, своє місто і свою країну. Але своїх дітей люблю більше. Я дуже втомилася тягнути все сама і хочу додому. Але не буду зараз цього робити, бо небезпечно.
Але г..вном себе трохи відчуваю
Дюйм оф о4ка• 24 апреля в 22:57
Ответ дляРассказница
Чий підтвердив? Я писала за чоловіка своєї знайомої, який заборонив їй вивозити доньку.
Мій чоловік мене підтримав
Мій ось відразу сказав, що якщо я виїду з донькою, то відразу знайде собі іншу, бо йому секс потрібен.

Пояснительную бригаду
Гитта Ягг• 24 апреля в 22:58
Забейте и наплюйте. Никто не имеет никакого права судить вас за решения которые вы принимаете. Вы делаете так, как считаете будет лучше для вас, ваших детей. Не важно, что вы решаете уехать, остаться, переехать.
«Осуждающие» могут идти в жопу строем. Их решения их дело, пусть занимаются своими семьями.
Непогодка• 24 апреля в 22:58
Ответ дляРассказница
Я б повернулася, чесно. Мені б не заважали і ракети над головою. Але дітей в те пекло нізащо не поверну, поки війна
Війна скінчиться, будуть інші проблеми, бандитизм економіка... Ще освітня реформа зі своїми скороченнями 10-11 скасів. Повірте нема чого дітям тут ловить, вони будуть тут дешевою робочою силою.
Пульт от линолеума• 24 апреля в 22:58
Ответ дляДюйм оф о4ка
Какая семья, если муж прямым текстом подтвердил, что её нет?
она его любит(((
Дюйм оф о4ка• 24 апреля в 22:59
Ответ дляПульт от линолеума
она его любит(((
И в горе, и в радости
Продаю витрішки• 24 апреля в 23:00
Ответ дляНепогодка
Ну питання ще відкрите, ким там будуть. Поки українці і є в Європі дешева робоча сила..