Ненька наша• Изменено 25 апреля в 00:32

Книга Запасной принца Гарри

Читали? Мне тут попались отрывки, и что меня поразило - он там пишет ’наверное меня вообще родили для того, чтобы у Вильяма как у наследника если что был донор почки или костного мозга. Вот казалось бы человек из королевской семьи, понятно что и там проблемы, но такие страсти себе надумывать.
Горня капучіно• 25 апреля в 00:32
Хворенький. Не дивно, що він з Маркл звʼязався
Регионщица• 25 апреля в 00:34
Читала давно, как только вышла.
До отмороженного пениса дошли ? )
Лорка-хлорка• 25 апреля в 00:34
Ну почнемо з того що він як дитина бачив у сім´ї? Зради батька? Істерики матері? Холодне відношення бабусі?
Ви серйозно вважаєте що у того Гарі не має комплексів?
Та його жінка та ще сучк@ але саме таку він шукав щоб вижила в тому серпентарії де він жив.
автор Ненька наша • 25 апреля в 00:34
Ответ дляРегионщица
Читала давно, как только вышла.
До отмороженного пениса дошли ? )
нет)
Успокойся_Успокойся• 25 апреля в 00:35
То с подачи Меган он такое транслирует. Она хитрая лисица,напевает,чтоб окончательно рассорить его с королевским домом
Ща как дам• 25 апреля в 00:37
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Откуда нам вообще знать что они там транслируют и что думают? Можем только догадки строить.
Маргарита и Мастер• 25 апреля в 00:39
Ответ дляЛорка-хлорка
І що? У всіх прям теплі стосунки з бабусями? Багато хто їх бачить лише по фото, нащо ще бабусю приплітати? Царство їй небесне. Це як з Діаною: недолюблена в дитинстві, купа комплексів, ніякої підтримки від кровних рідних - а винна королева, бо любов не проявляла Тобто до рідні жодних питань та вимог. Ну така вона, такою народилася, такою виховали.
А нічого, що друга бабуся- дідусь ще живі?
Своего не предлагать• 25 апреля в 00:45
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Та ну, я думаю все намного проще. Жить за что-то надо, а что умеет наследный принц? Ничего. Их растили максимум для военной службы. Вот и сочиняют белиберду, снимают кино про себя, ходят на ток-шоу, чем пикантнее тем лучше. Тем более Меган как актриса знает на что у публики спрос
Успокойся_Успокойся• 25 апреля в 00:45
Ответ дляЩа как дам
Ну так. Когда то читала,что спецслужбы убрали Диану и Доди,она беременна от него была. И это позор для королевской фамилии,что мать принцев родит черного ребенка от мусульманина. Вот и убрали,типо авария,несчастный случай.
А принц потом своего рода отомстил всей семье- женился на разводной ушлой мулатке, стерве и съехал в штаты
Своего не предлагать• 25 апреля в 00:47
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Любая авария ассоциируется с теорией заговора. Сколько даже отечественных публичных людей погибло-всегда «кто-то убрал». Когда машина едет на бешеной скорости, сложно не попасть в аварию, имея перед собой препятствие
Маргарита и Мастер• 25 апреля в 00:47
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Та і не таке напишуть Але іноді банан, це лише банан. За вашою логікою, спецслужби повинні були прибрати і Меган. Бо вона більша загроза для фамілії.
Гитта Ягг• 25 апреля в 00:47
Ответ дляЛорка-хлорка
Ну если учесть, что они с братом первые принцы, которых воспитывали родители, а не как их отец, дед и так далее росшие сначала с няньками вдали от мамы, а потом в школе типа казарма, потом в таком же университете и которых наказывали физически, то ему грех жаловаться на своего отца.
Ну конечно, там и маман гулять начала практически одновременно с батей, там оба красавцы. Но они с братом все равно первое поколение минимально травмированных детей из королевской семьи.
маминаБубочка• 25 апреля в 00:47
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Якби Діана вміла тримати рот на замку, то нічого не було б.
Але з її нестабільною психікою, такий варіант був очікуваний.
Сара давно розлучена, але до тепер вважається членом БКС і отримує запрошення на їхні свята . Хоч, думаю, теж мала багато компромату.
Ща как дам• 25 апреля в 00:48
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Да и как-то вообще пофиг на эти сплетни. Они кто вообще, что мне должно быть интересно? Даже не актёры и не певцы. Какие-то экстра-мажоры.
Успокойся_Успокойся• 25 апреля в 00:48
Эта семья скоро угробит Кейт-матку,высосут все жизненные силы,там же невозможно выжить.
Своего не предлагать• 25 апреля в 00:49
Ответ дляЛорка-хлорка
Думаю, самый большой комплекс Гарри-это то, что он младший, залюбленный еще и рыжий, с подозрением от конюха, перенявший страдания матери от жизни при дворе. Поэтому жена им умело манипулирует, изображая те же самые страдания от того же двора. А он как ослик ведется на морковку
Успокойся_Успокойся• 25 апреля в 00:50
Ответ дляМаргарита и Мастер
Це не моя логіка. Це я прочитала,людина фанта королівської британської родини. Так Меган хитре стерво,побачила шо до чого і моментально з´їхали за океан і з всім його посварила.
Своего не предлагать• 25 апреля в 00:51
Ответ дляГитта Ягг
Они все учились и жили в Итоне
Маргарита и Мастер• 25 апреля в 00:53
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ну брєд же сивої кобили. Прибрати Меган простіше, ніж Діану. Позору для сім´ї від Меган більше. Ви ж в цей брєд вірите. Пишуть що і земля пласка, а всі факти, то заговор. Навіть авіакомпанії в цьому заговорив приймають участь, спеціально так літають, щоб було враження, що кругла
Горня капучіно• 25 апреля в 00:54
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Бідне дурне телятко. Він і сам не проти хайпанути на цій темі
Як міряти?• 25 апреля в 00:56
Хайпа ради и не такое напишешь. Зарабатывать надо.
Коник-стрибунець• 25 апреля в 00:56
Читала. Мені він подобається. Чомусь видно, що він не хитрий. Можливо, зайве написав та опублікували це все. Ця книга як щоденник. Багато образ накопичилося в нього. Думаю, кожному, хто при дворі, також є, про що писати. Але ці таємниці бережуть, щоб не використовували проти них. А Гаррі, видно, що дістали, плюс помста, маму його дуже шкода, що так сталося. Про Меган не знаю, не її прихильник, чи піар чи ні. Але сам Гаррі чомусь здається, що простий. І, дійсно, тут вже нема чого приховувати - почувався не на першому місці. Це монархія. Що зробиш. Хоча батько його бабусі Єлизавети 2 також був ніби «запасний», але доля он як повернулася, що неочікувано став королем, а його донька королевою. Автор, сприймайте книгу як щоденник. Особисто я не помітила там нічого жахливого чи стидного, просто щоденник людини, яка дуже рано втратила близьку людину. І, відчувається, це боліло дуже довго. Плюс гроші, не всі проходять випробовування ними. Буде дуже шкода, якщо Меган заради піару з ним. Мені здалося, що він щирий.
Гитта Ягг• 25 апреля в 00:56
Ответ дляСвоего не предлагать
Они все учились и жили в Итоне
Это уже в университете, то есть когда выросли. А не так как было до того.
И женились на ком хотели сразу, а не в 60 лет.
Своего не предлагать• 25 апреля в 01:00
Ответ дляГитта Ягг
Итон это школа с проживанием для мальчиков. Это королевская традиция и ее не нарушали
автор Ненька наша • 25 апреля в 01:00
Ответ дляГитта Ягг
Он там упоминает как ребенком был в школе с проживанием
Гитта Ягг• 25 апреля в 01:05
Ответ дляСвоего не предлагать
А блин, то их родители брали в путешествия с собой и во всякие турне, а не бросали как Елизавета и предыдущие.
И то уже дети Уильяма растут как люди в семье, а они с братом еще таки в школе с проживанием были.
Но как бы все равно, жилось им сильно лучше чем предыдущим поколениям.
Коник-стрибунець• 25 апреля в 01:07
Ответ дляНенька наша
Так, згадує. Там він багато навчання згадує, і видно, що навчатися не любив. Ну от є такі діти. Більші злітні не до наук, а до фізкультури, витівок, жартів. Ну от Вільяма ставили у приклад. Бо Вільям там же навчався, лише старше. І вчителі також ставили. Зачепило це все Гаррі. Тут слід дивитися навіть не як про монархів. А про звичайну родину. Адже знаю кілька родин, де діти поділені на «перший» та інші. На улюблений та стид/позор. Ось це травмує. Травми дитинства нікуди не зникають. А ось ще заможність та публічність часто ще більше травмують. Дуже цікавий жест зробила донька королеви - принцеса Анна. Вона свою доньку Зару звільнила від королівської служби, щоб в неї було нормальне життя. Пишуть, що Зара з Гаррі схожі, вона також не любила вчитися, більше по спорту, тому і виросла вільною. Думаю, це здорово, коли мама настільки відчуває свою дитину. При тому заможними вони всі лишаються, з великими статками, Гаррі ж мріяв про захист. Але не обійшлося й без злоби на Каміллу. Дуже шкода, що так. Для мене ця історія про дітей, які дуже рано лишилися без мами. І публічність додає додаткових травм.
Міні-бікіні• 25 апреля в 01:09
Ответ дляЛорка-хлорка
Промыла ему мозги его женушка. До встречи с ней почти адекватным был. Это как моя подруга начала ходить к психологу, хотела разобраться в себе. Итог- не общается с родными, с нами, подругами, тоже стали натянутые отношения. Выдвигает претензии, вспоминая истории 20-ти летней давности. Одни вопросы: почему, зачем. Я уже и не помню, что и как было, а она кишки наружу выворачивает.
Своего не предлагать• 25 апреля в 01:09
Ответ дляГитта Ягг
Итон с 13 лет. Так что думаю Кейт заставят отправить сыновей еще
Гитта Ягг• 25 апреля в 01:12
Ответ дляСвоего не предлагать
А я думаю вряд ли. Деда там намного нормальней чем была его мама, сам натерпелся. Может не будет мучать внуков.
Вообще жесть конечно. Это блин такой яркий пример «не в деньгах счастье», что жуть.