Дуб береза• 25 апреля 2025
Переписка: я його відшиваю чи ні?
Привіт, дівчатка! Пише мені один знайомий, колись на каву ходили. Що можна сказати по переписці?
Слава Українi• 25 апреля 2025
В сутках 24 часа, вам некогда поговорить 5 минут?
Хбм так напрашиваться на разговор
Кривая спроса• 25 апреля 2025
Скажу что если б писал альфа самец то ты бы сама завалила смс его а тут видно простенькмй паренек
младокошкина• 25 апреля 2025
Ви не написали коли вам зручно, і заставили людину гадати, коли ж ви вільні. Це некультурно і якось некрасиво. У вас взагалі культура в спілкуванні дуже хромає. Її по суті немає. Щось таке: хочеш спілкування , вгадуй , коли я в настрої і коли вільна.
младокошкина• 25 апреля 2025
Ответ дляМне без сахара
Ну вы и нудотина....
Згодна, я б плюнула , подумавши :’ да ну її на@ер’. І перестала б спілкування.
Ms. Откровенность• 25 апреля 2025
Ви просто демонструєте свою байдужість і незацікавленість. Як на мене, то це гірше, ніж прямо сказати людині ’вибач, але мене це не цікавить, поговори з кимось іншим’. А тут таке наче і так, але ж і ні. І ні туди ні сюди. Це ж добре якщо там типаж більш менш стабільний, він просто більше не напише і все, а якщо він тривожник, то буде накручувати себе і написуватм
младокошкина• 25 апреля 2025
Ответ дляДуб береза
Ну так, є таке 🙂
Ну так ви самі це розумієте, що ви хочете від нас?) Сумніваєтесь, що ви така?))))
младокошкина• 25 апреля 2025
Ответ дляКривая спроса
А альфа самці вибирают таке униле ....?
Я вважала їм кращі екземпляри дістаються)))
Ms. Откровенность• 25 апреля 2025
І взагалі така цікава, 5 хвилин на розмову по телефону вона не знайшла, ділова ковбаса, зате добу посидіти обсмоктати скріни своєї пасивної відмови з задоволенням. Біжи хлопче, біжи
Дуб береза
• 25 апреля 2025
Ми з ним спілкуємося по телефону рідко, раз на місяць-два, розмови тривають по годині мінімум. Тому 5 хв не вистачить.
Між нами немає нічого романтичного, просто іноді говоримо про те, про се.
І я не вільна як жінка. Він знає.
Ms. Откровенность• 25 апреля 2025
Ответ дляДуб береза
І я не вільна як жінка. Він знає.
Та вам хотілося говорити чи ні?
Дуб береза
• 25 апреля 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Та вам хотілося говорити чи ні?
Так
Ms. Откровенность• 25 апреля 2025
Ответ дляДуб береза
Так
Ну і як з ваших відповідей можна було зробити висновок, що вам хотілося говорити? Ви не відповіли дружелюбео на жодне його запитання. Ви не запропонували жодного часу конкретного, ви тільки демонстрували, що воно вам нахрін не треба
младокошкина• 25 апреля 2025
Ответ дляДуб береза
І я не вільна як жінка. Він знає.
Тоді ви дивуєте ще більше. Нафіга вам ці спілкування, він вам хто?
Дуб береза
• 25 апреля 2025
Ответ длямладокошкина
Таке, майже ніхто 🙈
младокошкина• 25 апреля 2025
Ответ дляДуб береза
Так
Навіщо вам з ним говорити? Він друг, родич, рідна людина? У вас же є чоловік ( мужчина), то цього не розглядаєте , як партнера. Суть ваших розмов раз на 2 місяці?
Дуб береза
• 25 апреля 2025
Ответ длямладокошкина
Просто ділимося інформацією, є спільні теми
Админко• 25 апреля 2025
Ответ дляДуб береза
І я не вільна як жінка. Він знає.
о!! То треба було це зазначити в старпості)
Це Ваша звичайна переписка? Зазвичай ви одразу призначаєте час розмови, чи так само змушуєте людину вгадувати?
Дуб береза
• 25 апреля 2025
Ответ дляАдминко
Зазвичай домовляємося про час
младокошкина• 25 апреля 2025
Ответ дляДуб береза
І як ваші партнери на це дивяться?) Чи інформація цінна для всіх?
Дуб береза
• 25 апреля 2025
Ответ длямладокошкина
У нього нема нікого, ван одинокий мастурбуючий чоловік.
Мій коханий не в курсі, наше спілкування - це раз на 2 місяці, нічого особливого.
младокошкина• 25 апреля 2025
Ответ дляДуб береза
Я чего то в этой жизни не понимаю))) Наверно многого. Я бы в жизни себя не обременяла разговорами с ненужными и непонятными мне людьми. Нехватало, что бы мне мужики звонили и вываливали , что они живут сами, самоудовлетворяются и прочее. Да ну нах такие разговоры с дятлами))
Дуб береза
• 25 апреля 2025
Ответ длямладокошкина
Він мені не розповідає такого, я просто здогадалася, бо к нього 4 роки не було дівчини. Йому ніколи, він гроші заробляє.