ЭкстрасенсиХаЯ• 25 апреля в 17:14
Работа учителем
У мене выгорание, не могу больше ( Но не вижу себя больше ни в какой сфере.. Уже думаю идти к психологу
Горня капучіно• 25 апреля в 17:15
Полноценно отдохнуть для начала, если есть хоть какая-то возможность для этого.
Инстагра_мерша• 25 апреля в 17:17
На жаль, це може зрозуміти тільки вчитель. Скоро літо, відпочинете і знову дарувати те світле і потрібне дітям. Не кисніть, залишилось декілька тижнів
Сарафанное радио• 25 апреля в 17:17
Ответ дляРазгуляшка
Главное, не идите к школьному психологу. Трешовые они..
Чому? У нас нормальна
Разгуляшка• 25 апреля в 17:18
Ответ дляСарафанное радио
Чому? У нас нормальна
Специалисты они немного не того профиля, и квалификации. Даже если она классная женщина.
Сарафанное радио• 25 апреля в 17:20
Ответ дляРазгуляшка
Мабуть ви праві, бо більше заточені на роботу з дітьми, а тут дорослому треба. Хоча якщо спеціаліст, то і дорослому допоможе
Инстагра_мерша• 25 апреля в 17:23
З приводу іншої сфери, потрібно спробувати, щоб побачити) Ваш вибір - стабільність, а через втому - неможливість спробувати щось нове. Всюди важко або фізично, або психологічно.
Разгуляшка• 25 апреля в 17:23
Ответ дляСарафанное радио
Школьные психологи очень мало, или совсем не занимаются консультирование взрослых с их проблемами. Не путать проблему мама- ученик, и взрослых с их тараканами. Психологическое консультирование это ого какая работа. Для нас взрослых есть море служб нацеленных именно на наши проблемы.
Сарафанное радио• 25 апреля в 17:30
Ответ для-Ань-
Найгірше - дітям.
А домашню освіту фінансово потягнуть тільки одиниці. Тому, щоб народ не був безграмотним, потрібні школи
Сарафанное радио• 25 апреля в 17:41
Ответ для-Ань-
Єдиний спосіб не бути безграмотним - самоосвіта.
В дітей це погано працює, от зовсім. Там тільки контроль і десь під кінець школи уже може проснутися ’мені це потрібно’, але не у всіх.
В рот не ложи• 25 апреля в 18:09
Авторе,вам потрібно відпочити. Я мала змогу перевести дух, і з´явилася купа ідей, навіть не знаю, чим першим зайнятися. А до того не бачила виходу, ситуація здавалася тупиковою.