Порошенко у Європі просуває кремлівський наратив про "диктатуру" в Україні.Петро Порошенко під час візиту до Європи робить заяви, які шкодять країні, бо їх в своїх цілях використовує російська пропаганда, - пише політичний експерт Валентин Гладких.
За його словами, спілкуючись з політиками та державними діячами з європейських держав, політик рухається в контексті російських наративів, мета яких - налаштувати західний світ проти України.
"Лідер найбагатшої фракції "Європейська солідарність" вирушив у вояж до ЄС з двома валізами: в одній - скарги на нібито "репресії" проти себе, в другій - заяви, що в Україні "зловживають воєнним станом". Фрази про "зловживання воєнним станом" відразу підхопили на болотах - роспропагандисти завзято розмахують заявою Петра перед Вашингтоном: бачите, навіть всередині України вважають, що тут немає з ким домовлятися. За ці слова Порошенку в Москві жмуть руку і обіймають, як завжди", - пише експерт.
Він зазначає, що Порошенко замість дипломатичної функції доносити позицію України до світу, у поїздках вирішує свої особисті політичні питання.
"Доїхавши врешті-решт до Німеччини на засідання Міжпарламентської ради Україна–НАТО, Порошенко взяв слово та висловив критичні зауваження щодо дій української влади", - зазначає експерт.
За словами Гладких, подібні дії Порошенка носять тривалий та системний характер та мають негативні наслідки для України.
"Раніше Порошенко навіть звертався до Єврокомісії з проханням призупинити процедуру вступу України до ЄС через заборону йому виїзду до Лондона на святкування дня народження сина. Тобто він діє за принципом - "чим гірше країні, тим краще йому". Саме тому цими заявами Порошенко підіграє своєму давньому партнерові Путіну і намагається зіпсувати ставлення до України в ЄС".Як повідомлялось, в рамках акції "Синів політиків - на фронт!" були зібрані кошти для повернення в Україну сина Петра Порошенка Олексія. Однак, через його небажання повертатись на Батьківщину кошти витратили на ремонт військових авто для екіпажів БПЛА, а один із дронів-камікадзе іронічно назвали "Альошкою".
Лак для ногтей• 25 апреля 2025
Автор, скільки можна цю картинку з алкоголічкою тулити. В кожній темі одна й та сама картинка.
Сьогодні вже декілька разів її бачила на форумі.
Придумайте щось нове.
@Даксо Яка ще «опозиція»? Порошенко — не опозиція, а декоративна фігура, яку тримають для створення ілюзії демократії. Коли влада брутально порушує права громадян, він мовчить. Про свавілля ТЦК — мовчить. Про тотальні облави — мовчить. Про заборону виїзду для мільйонів — мовчить.
Його голос не чути, коли люди просять захисту, коли Конституцію викидають на смітник, коли країну тягнуть у військову диктатуру. Натомість він і його фракція стабільно голосують за всі репресивні ініціативи, які вигідні Банковій. Це — не опозиція. Це співучасть.
Справжня опозиція — це коли ти проти беззаконня, навіть якщо це ризиковано. А він — за кулісами, почесний гість на політичному бенкеті разом з тими, проти кого нібито бореться.
Коли влада тримає людей у заручниках у власній країні — мовчання Порошенка це не нейтралітет, це зрада. І не треба розповідати байки про «опозиційність» людини, яка спокійно спостерігає, як народ зневажають, принижують і змушують терпіти мовчки.
Таку «опозицію» влада не боїться — бо вона їй не заважає. Вона їй допомагає.
Лак для ногтей• 25 апреля 2025
Ответ дляmafansiya
груз200 фильм.в єтом фото вся россия
Я колись давно дивилася цей фільм.
Після цього фільму хотілося не тільки руки вимити, а й душ прийняти.
Техноложка• 25 апреля 2025
Ответ дляannu-b519
Так если он правду говорит, то что делать? Врать абы бубочка был счастлив?
100%
Скажена Бджілка• 25 апреля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
вы бы поостереглись называть Президента так
название должности пишется с маленькой буквы
Красавишна-Улыбавишна• 25 апреля 2025
порошенко это дело начал. А зеля продолжает, надеюсь будут гореть в аду вечно оба
Valentina shop2020• 25 апреля 2025
Ответ дляgaga-48ba
а на зеле чему можно поучиться?
Вранью...воровству..
alenka3108• 25 апреля 2025
Ответ дляmafansiya
ага чомусь пуйло іменно порошенку запропонував політ убєжищє
Але чогось іменно пуйло сралось, щоб порох в 19 не переміг.
Ответ дляbegovelik
Псалом 34 (яке співпадіння, буває ж таке) — «Шукав я Господа, і Він почув мене, і від усіх страхів моїх визволив мене».
Але, схоже, Порошенко читає не той псалтир — той, де страхи залишаються, а голос зникає.
Ви плутаєте, у зе зникає голос, трясуться руки і коліна, коли він про Порошенко думає.
Але всі спроби вкусити смішні
Ответ дляkisunya11
Але всі спроби вкусити смішні
кщо у Зеленського трясуться коліна від Порошенка — то чому Порошенко мовчить, як бронзовий бюст?
Може, це новий вид боротьби — мовчати в унісон із владою?