Форс мажор• 25 апреля 2025

Ну что,готовы ворваться в лето?Куда планируете на отдых?
А море в Турции уже 20°😁
Юхууууу😄
Алгонавт• 25 апреля 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Отакі пляжі в Хорватії без людей.
Хіба що з катера зможуть голу дупу мою побачити 😁
Торік теж були в Хорватії. На пляжах просторо й море чудове
автор Форс мажор • 25 апреля 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
А я не умею авиа покупать, полезла там какие то бешеные цены и вылезла, говорят месяца за 4 надо авиа покупать, я не могу так и не умею авиа покупать ваще((
Я вас сейчас научу.Скачиваете себе Pegasus,Wizzair и Ryanair и подписываетесь на рассылку.В Пегасусов всегда в октябре билеты по 45-50$,в сентябре тоже в прошлом году были.Или мониторите на скайсканере,а выкупает уже на сайте напрямую.Там легко,ничего сложного.И мир у ваших ног.И стыковки планируете самостоятельно.
ЖенаАйтишнеГа• 25 апреля 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Ну, нічого іншого від щирих Українлк я і не чекала.
Якщо хтось має іншу думку, ніж ви , то автоматично він гімно і його можна ображати, чи не так ?
Ой... Ніхто Вам не писав про таке.
Просто не до кінця розуміють люди, чим Болгарія для Вас топ.
Хоча я закохана в ботанічний сад в Балчику. Обожнюю набережну Варни.
Але саме морський пляжний відпочинок в Болгарії... Не знаю, навіть на яке місце його поставити.
І що там може подобатися
Бесбардак• 25 апреля 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
О а я наоборот, думаю, эти деньги мне вон ванная и туалет надо делать, но в войну не буду, а ск война эта- как видим, непонятно, конца края не видно((
никогда не было жаль на отпуск, а каждый поход в квартиру, в которой ремонт - сплошной стресс( смотрю на эти косяки и думаю, за что я плачу деньги((
автор Форс мажор • 25 апреля 2025
Ответ дляАлгонавт
Сколько аппарты стоили?
Алгонавт• 25 апреля 2025
Ответ дляФорс мажор
Сколько аппарты стоили?
50 тис.грн за 2 тижні. 3 хв до моря
автор Форс мажор • 25 апреля 2025
Ответ дляАлгонавт
50 тис.грн за 2 тижні. 3 хв до моря
Снимали на айрбнб или букинге?
ЖенаАйтишнеГа• 25 апреля 2025
Ответ дляФорс мажор
Снимали на айрбнб или букинге?
Пошукайте місцевих. Букінг - то +15%.
Я знімаю напряму завжди.
Господарі стіл накриють перед приїздом, з подарунками назад ще їдемо 😁
Алгонавт• 25 апреля 2025
Ответ дляФорс мажор
Снимали на айрбнб или букинге?
Букінг
автор Форс мажор • 25 апреля 2025
Ответ дляБесбардак
Отпуск это заряд на следующий год.А ремонт дело наживное.Я даже и не шевелюсь сейчас в сторону ремонта,вот вчера ночью что творили это пид...сы .
Фісташкова кава• 25 апреля 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Хочу в Болгарію.
До цього мій найкращий відпочинок там
Не надо, там Раша загадила мазутом все
автор Форс мажор • 25 апреля 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Пошукайте місцевих. Букінг - то +15%.
Я знімаю напряму завжди.
Да,знаю.Просто по Хорватии даже групп толком нет в Фейсбуке
автор Форс мажор • 25 апреля 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Пошукайте місцевих. Букінг - то +15%.
Я знімаю напряму завжди.
А где искать местных по Хорватии?С дороги тяжело.
Жена аллигатора• 25 апреля 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Дійсно, з Вашого переліку Болгарія - одна з найбільш атмосферних.
Але раджу спробувати або Хорватію, або Чорногорію.
Хорватія топ, Чорногорія для пенсів.
После шести ни-ни• 25 апреля 2025
Ответ дляФорс мажор
Ох , я мечтаю не в сезон, но пока школьники и по работе и свой..
Спасибо.
ЖенаАйтишнеГа• 25 апреля 2025
Ответ дляФорс мажор
Я роблю так. Знаходжу на букінгу, потім шукаю в гуглі контакти їх і пишу напряму.
Ті, хто мені найбільш по спілкуванню подобаються, до тих і їду
ЖенаАйтишнеГа• 25 апреля 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Хорватія топ, Чорногорія для пенсів.
Ми не знаємо її вік
автор Форс мажор • 25 апреля 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ну это понятно,я эту схему знаю.Самые лучшие варианты в группах в Фейсбуке,но вот Черногория и Хорватия вряд ли.
ЖенаАйтишнеГа• 25 апреля 2025
Ответ дляФорс мажор
Я не знаю цих груп, шукаю в інсті теж, до речі.
В Болгарії колись, до речі, майже безкоштовно відпочивала.
Познайомилася з місцевою дівчиною, а її друзі здали мені квартиру.
Місцеві і спілкування з ними напряму - топ
Бесбардак• 25 апреля 2025
Ответ дляФорс мажор
у нас новострой, нет варианта не делать ремонт( а вот с мебелью спешить не будем.
Сколько вспоминаю наши поездки, то даже на неудачные не жаль денег, всегда в итоге перекрывалось все позитивными воспоминаниями.
Поехала бы и в кредит, но пугает долгая дорога одной с детьми. Каждое лето с начала войны говорю себе ’вот на следующее уже точно’))
ЖенаАйтишнеГа• 25 апреля 2025
Але зараз немає абсолютно настрою на відпочинок... Моральне спустошення
Та не реву я• 25 апреля 2025
Я сегодня только вернулась с пляжного отдыха) опередила лето
ЖенаАйтишнеГа• 25 апреля 2025
Ответ дляТа не реву я
Покажіть фото
Алгонавт• 25 апреля 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Хорватія топ, Чорногорія для пенсів.
Та ну) Чорногорія теж прекрасна. Мені навіть більше, ніж Хорватія, одного разу зайшла)
Алгонавт• 25 апреля 2025
Ответ дляТа не реву я
Я кілька тижнів тому теж трохи літа привезла)
Жена аллигатора• 25 апреля 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ми не знаємо її вік
Ну ви радити Чорногорію, виходить вам норма? А мені там реально не довподоби, якраз пенсіонерам, бо там їх купа і є.
В Болгарії, про яку ви фукаєте, і то не так нудно. Та там і не нудно, теж відпочивала з подругами пару разів від роботи, то чудово було. Ви рівняєте по морю? А всю атмосферу зрівняйте, то Чорногорія нудота з грязними пляжами. В Болгарії на пляжі в пісок нога поглинає , як у пух. А в Чорногорії який пляж ви класним назовете? Я була майже на всіх. Всюди жах.
Жена аллигатора• 25 апреля 2025
Ответ дляАлгонавт
Та в мене такі общі фото теж є))) є місця і красівше. За Хорватію, що вона гірша, це жарт?)
автор Форс мажор • 25 апреля 2025
Ответ дляАлгонавт
Где это?
Алгонавт• 25 апреля 2025
Ответ дляФорс мажор
Где это?
Гран-Канарія
Та не реву я• 25 апреля 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Покажіть фото
Вот