Хочу наколоти губи• 25 апреля 2025

Будапешт Захонь

Что-то я зависла.Подскажите,какую станцию на ЖД вокзале в Будапеште и Захони выбрать,чтобы доехать до Захони?Там тоже есть купе или только сидячие?Думаю,как лучше,переждать до утра или сразу ехать на ЖД?
Ромашкинная• 25 апреля 2025
Ранком їде з Ньюготи
автор Хочу наколоти губи • 25 апреля 2025
Ответ дляРомашкинная
Ранком їде з Ньюготи
А далеко от ЖД вокзала?Думала,что с Келети ближе,там вроде аэропорт ближе.В общем,ту сторону ещё не исследовали.А за сколько билеты можно купить?
Ромашкинная• 25 апреля 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Так це і є ж/д вокзал західний
Ответ дляРомашкинная
Так це і є ж/д вокзал західний
Не то написала,далеко ли от аэропорта?
Ромашкинная• 25 апреля 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Не то написала,далеко ли от аэропорта?
Не дуже
Лунтик-паунтик• 26 апреля 2025
Ще залежить коли Ви їдете увечері. Дивіться розклад з найближчої жд станції Феріхегі. Від аеропорту на 200Е. Є і ввечері близько 18:00 без пересадок, близько 20:00 з пересадкою (встановіть додаток MAV). Купувати квиток в автоматі, карткою можна розраховуватися. Якщо з Келеті, то о 19:40 без пересадки до Захоні. О півночі будете вже у Захоні
автор Хочу наколоти губи • 26 апреля 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
спасибо