Булькаю• 25 апреля в 23:45
Порадьте відео для подолання ОКР в підлітка
Без лікарських слів і залякування, лікар зараз не вчасно, почати треба з чогось , проблема миття рук і очищення всього довкола
Булькаю
• 25 апреля в 23:59
Ответ дляЗаставляличка
Это так не работает(
Ну хоч для того щоб дитина зрозуміла що це проблема і треба звернутись до спеціаліста
Омлетик• 26 апреля в 09:08
Подростку нужна психотерапия. Это один из видов тревожного расстройства, это не просто тревога, это структурные изменения мозга. Сформировано очень давно.