Печенюшка• 31 августа в 09:49
Потница у подростка, посоветуйте
Пожалуйста средства, крем, мазь....
Печенюшка
• 31 августа в 09:56
Ответ дляУказка
Може, то вже грибок. Давайте фото
На спині, ногах( в джинсах все літо і в спеку)
Указка• 31 августа в 10:01
Ответ дляПеченюшка
Ну так як раз хороші грибкові місця. Я сину теж цього літа лікувала, займався спортом.
Дай подивлюся• 31 августа в 10:04
Если именно потница, то сама пройдёт, если принимать душ и открыть эти места, чтоб проветривались.
Ласковая_львица• 31 августа в 10:18
У моєї доньки влітку теж висип схожий по потницю, але то я виявилася алегорія на сонце, в червні самий пік, зараз вже менше її, в вересні щезне
ДолькиКабана• 31 августа в 11:16
Бепантен. Я взрослый человек, лечила потницу от масла для массажа после консультации дерматолога
liana-569e• 31 августа в 11:20
Добрий день!
Краще звернутися до лікаря, якщо висип не зникає більше тижня.
Якщо нема змоги і це дійсно пітниця, то треба усунути перегрівання та пітливість (одягати дихаючий та легкий одяг), можна спробувати легкі присипки (тальк або дитячу), ще допомагають ванночки з відваром ромашки або череди.