НетЕщеНаверное• 25 апреля 2025
18 років в шлюбі.. розлучення
22 роки знаємо один одного .
2 дітей.
Постійно до мене претензії , що маю зайву вагу ...
Сьогодні при всіх родичах сказав : ти подивись на себе..я ( хоч і несу себе , наче сильна ) розплакалась.
2 дітей.
Ламборджини• 26 апреля 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Виходила заміж 52 кг , народила _ поправилась , + 20 кг.
Зараз 68 кг , зріст 165 см .
Він худий , займається спортом...
Зараз 68 кг , зріст 165 см .
Він худий , займається спортом...
Так все нормально с весом
Он просто разлюбил,это не связано с телом
Я думала вы 100кг
Ламборджини• 26 апреля 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Чесно кажучи , аж ненависть до чоловіків. Буду сама....
Я тоже так говорила,а через год после развода случайно познакомилась с прекрасным человеком
НетЕщеНаверное
• 26 апреля 2025
Час покаже , важко міняти звичне життя....
буду ігнорити його, у всьому
тянитолкайка• 26 апреля 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
буду ігнорити його, у всьому
Лучше всего стать просто счастливой. и чтобы он это видел. Начните покупать себе хорошие вещи, идите на массаж, идите в бассейн. Не для похудения, а для хорошего настроения. Но не ради него! Скажите, что хоти те встретить мужчину, который будет любить вас в любом весе. И тогда подадите на развод. А с ним общайтесь сухо, как с соседом по быту. Пусть он немного мозгами пораскинет...
Мост_Устал• 26 апреля 2025
Ответ дляВишня на торті
в чем козел? в том что не хочет принимать женщину которая не любит себя и не хочет развиваться? многие даже не понимают, что мужья их стесняются, но не разводятся, потому что например не ко времени, не выгодно и тд. А бабы жиреют и думают, что он ее любит такой какая есть. Я уже молчу что нагрузка на суставы, болезни от лишнего веса и тд лечить потом за общий счет, то есть ему вкалывай чтобы тратиться на последствия ее неправильного образа жизни
Брысь
мимАпроходила• 26 апреля 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А похудеть не судьба? Самой не противно прожить всю жизнь в полном теле?
У мене приклади красивих повних жінок, який обожнюють чоловіки - вага лише привід !
Або чоловічок закомплексований …
Схуднути не завадить, якщо це можливо, в першу чергу для себе, але також необовʼязково! Бо є екземпляри, для яких і 60 кг, то корова …
Треба поважати і любити себе у будь-якому виді.
Або чоловічок закомплексований …
мимАпроходила• 26 апреля 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Шкода , що стільки років ...
Ну, вони ж пройшли не даремно - ви були щасливі, у вас є діти і це головне ! Роки то таке, не держіться за них - але гімнюка треба покарати !
Скажіть наступного разу, що зараз також почнете міряти його і сусіда - і не факт, що він переможе
Телепузик• 26 апреля 2025
Ответ дляКарамбулкул
В мене 20 років натякає що я не струнка і є трохи зайва вага, моя відповідь якщо щось не влаштовує можеш бути вільний, поки сидить і нікуди не збирається, думаю і ваш блефує.
Чем хвастаетесь? Он с Вами до конца жизни будет потому что привично, чисто, постирано, накормлено и т.д. Только на баб на стороне будет смотреть и бегать к ним.
мимАпроходила• 26 апреля 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Зараз 68 кг , зріст 165 см .
Він худий , займається спортом...
Зараз 68 кг , зріст 165 см .
Він худий , займається спортом...
І ви займайтеся, якщо здоровʼя дозволяє !
Він худий через тестостерон, і йому просто пощастило, він же не схуд, не сидить на дієтах, а просто виграв тіло, обмін речовин і здоровʼя в лотерею при народженні.
Я в 40 років перший раз у житті пішла до спортзалу, маю купу проблем зі здоровʼям, але прикладаю зусилля для своєї фігури (мені незручно з відкладеннями просто), і це я роблю тільки для себе ! Важко, погано, все болить, кидала пару разів - але результат є, я задоволена, що я росту над собою.
мимАпроходила• 26 апреля 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
буду ігнорити його, у всьому
Правильно - займайтеся собою, прибирання, кухню нафіг, хай сам собі готує, а ви в спортзал
мимАпроходила• 26 апреля 2025
Ответ дляВишня на торті
Так, і чоловіки набирають вагу - їх також можна принижувати, соромитися, розлучатися через його пузо, через неправильний спосіб життя ?
мимАпроходила• 26 апреля 2025
Ответ дляТелепузик
Всі дивляться на баб, та й жінки на інших чоловіків, але це нічого не значить ! Куди він там буде бігати, ви думаєте, що є бажаючи на кожному повороті, аби до них бігав чийсь чоловік ?
Интимная• 26 апреля 2025
Я теж старалась схуднути в тому році щоб подобатись і собі і чоловікові .
На 4 день дієти я втратила свідомість на вулиці , вдарила ногу і голову . Забрала швидка , чоловік так трусився над мною , злякався . Тепер ні слова про дієту , купує мені щоранку смаколики , займаємось спортом разом але не щоб схуднути а щоб бути здоровими .
Боїться за мене . Хоча я чесно скажу , що тієї події він до мене не так відносився . Міг щось про живіт сказати або про спорт пожартувати . Звісно що у відповідь він теж чув про його мʼязи 🤣 і його плечі і живіт!
З тих пір жодної шуточки не чула про вагу .
Все возможно• 26 апреля 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Важко... , але я не сказати , що жирна.
Коли я схудла на дієтах на 12 кг , теж була для нього не худою
Розлучайтесь без жалю. Якщо забажаєте, то знайдеться інший чоловік, для якого ви будете королевою. Нашо витрачати своє життя на того, хто вас не цінує?
Незламна• 26 апреля 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ну у вас прилично лишнего веса, если объективно. И спорта же 100% нет, это вес жира, а жир легкий. То есть его (жира) много.
И опять вы пишете «для него». А для вас самой вам не хочется выглядеть хорошо?
Вже зовсім в анорексичок дах поїхав.
Карамбулкул• 26 апреля 2025
Ответ дляТелепузик
Це ви на власному досвіді? Про чисто постірано накормлено не про мене.😂 В мене чоловік прибирає і речі закидує в пральну машину , а по бабам йому бігати нічого бо кохає мене і не в кістках обтянутих шкірою шарм жінки.
Поддакиваю иногДА• 26 апреля 2025
Ответ дляНезламна
Вже зовсім в анорексичок дах поїхав.
А у толстушек что?))
Ms. Dolly• 26 апреля 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Важко... , але я не сказати , що жирна.
Автор, повірте, він просто вас розлюбив, і не через вагу. А коли людину не любиш, то все в ній дратує, до дрібниць. Ви схуднете, будуть інші притензіі
Чай не пью, только кофе• 26 апреля 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ви думаєте ? Я не знаю , але плачу .. не могу зупинитись. Це такий позор.
Ви не повірите але…
18 років разом.
Четверо дітей.
І я подала на розлучення сама.
Так знаю буде важко але це буде життя з повагою до себе.
Це початок нового життя.
18 років разом.
Четверо дітей.
І я подала на розлучення сама.
Це початок нового життя.
Купи слона• 26 апреля 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Коли сиділи за столом родичка каже : ну займись шейпінгом , це ж не важко ..
с@#а наче скинеш 3 кг , щоб йому подобатись.
В сенсі? Ви продовжили сидіти за столом після коментаря чоловіка і ще й вислуховували рекомендації від родичів?
Ви таки жертва, просто не усвідомлюєте цього.
Вирішення проблем починається з усвідомлення цих проблем
ЯспАкойнаЯ• 26 апреля 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Зараз 68 кг , зріст 165 см .
Він худий , займається спортом...
Зараз 68 кг , зріст 165 см .
Він худий , займається спортом...
Ну так худейте - у вас огромный вес, а если без спорта - то рыхлый холодец к тому же. Мне жаль вашего мужа
ЯспАкойнаЯ• 26 апреля 2025
Ответ дляБяки-козяки
Какого лишнего? Вы там с дуба рухнули?
Я с 165 кг вешу 55 - и это много - я скинифет, а 70 - это гора жира
ЯспАкойнаЯ• 26 апреля 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
6 місяців був спорт , але вага стоїть на місці
Уходить тільки на правил.харчуванні.
Конечно)
ЯспАкойнаЯ• 26 апреля 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Є целюліт , але і тонка талія .. така фігура. Але все ж не так .. йому.
Тонка талия - это 130 см?
Сокодавка ще та• 26 апреля 2025
У вашому пості слово Постійно це жах. У мене зайва вага. І для мене це тригер, бо весь час є обмеження і навіть вони не допомагають. Спорт не люблю. Я не жила б з чоловіком, який би мене ображав за вагу, навіть не при всіх.
Ацетилсалициловая кислота• 26 апреля 2025
Если муж приносит от 90к в месяц то имеет право требовать жену фитоняшку
тянитолкайка• 26 апреля 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
вы жертва булинга родителей?
Маю натхнення• 26 апреля 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Какой токсичный коммент,а по теме муж автора хочет молодое мясо,вот и все
Откуда вы знаете, чего он хочет? Может хватит жить в мире розовых пони, где мужчина до самой смерти любит жену и толстую, и грязную, и в рваном халате? Человеку не нравится вес жены. Жена, что делает? Слушает, что он говорит, продолжает ничего с этим не делать и рыдает. Классный вариант вообще, 100% рабочий.