НетЕщеНаверное• 25 апреля 2025
18 років в шлюбі.. розлучення
22 роки знаємо один одного .
2 дітей.
Постійно до мене претензії , що маю зайву вагу ...
Сьогодні при всіх родичах сказав : ти подивись на себе..я ( хоч і несу себе , наче сильна ) розплакалась.
2 дітей.
Статус Ква• 26 апреля 2025
Ответ дляБЦАшка
Авторе, самі винні.
Зайва вага=позиція жертви.
Кому потрібна така жінка? Я навіть в подруги таку б не обрала, бо це вічне ниття й лінь, ніяких інтересів та зацікавленостей.
Зробіть висновки, займіться собою, схуднете, перестанете бути жертвою - знайдете класного чоловіка.
Зайва вага=позиція жертви.
А з чого ви вирішили, що в автора немає ніяких інтересів? Вона проце наче не писала!
Ошеламиссимо• 26 апреля 2025
Ответ дляВесела бджілка
ваш муж молодец, уважает себя и вас - держит себя в форме, стройный и подтянутый. а вы не уважаете ни его,ни себя. жрите дальше.
З чого ви взяли, що він тримає себе у формі?
Може то в нього генетика?
Люди такі дивні, всі собі придумали, автора обісрали...
Може то в нього генетика?
Морожена_курка• 26 апреля 2025
Ответ дляВесела бджілка
поважає
Ошеламиссимо• 26 апреля 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Виходила заміж 52 кг , народила _ поправилась , + 20 кг.
Зараз 68 кг , зріст 165 см .
Він худий , займається спортом...
Зараз 68 кг , зріст 165 см .
Він худий , займається спортом...
У мене зараз 89 кг при 168 см. І чоловік не жу-жу. Бо любить якою б не була. Заміж виходила 54 кг. Після пологів як набрала 20 кг, то так потроху й набираю далі.
Ваш чоловік козел. Що з тим робити і чи розлучатися - вам вирішувати. Можливо в нього якась фея на стороні з´явилася, то почав ще більше своє невдоволення виражати, а може просто дурень...
У будь якому разі, щоб не вирішили - відкладайте гроші. І любіть себе
Чарівне зіллячко• 26 апреля 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Зараз 68 кг , зріст 165 см .
Він худий , займається спортом...
Зараз 68 кг , зріст 165 см .
Він худий , займається спортом...
віг тварь кончена
забудьте це самозакохане лайно як страшний сон
А ось і я• 26 апреля 2025
ошибка женщин в том ,что выйдя замуж они расслабляются- запускают себя, рожают куча детей и думают что муж им теперь должен...не выйдя замуж, вы бы и за фигурой следили, и за собой и себя больше любили....
А ось і я• 26 апреля 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Зараз 68 кг , зріст 165 см .
Він худий , займається спортом...
Зараз 68 кг , зріст 165 см .
Він худий , займається спортом...
не така у вас й вага...я 167 хочу 65-правда я спортом займаюсь , бо 57 кг-мені кажуть худа...мені здається що ваш чоловік ходить в той зал та вже жінку давно іншу шукає очима....в тому й проблема, а може вже є якась....це більше його моральні якості, а не ваші
БЦАшка• 26 апреля 2025
Ответ дляСтатус Ква
Наявність інтересів = цікавість до життя = стрункість, т.я не треба отримувати емоції з їжі.
Залізний занавіс• 26 апреля 2025
Так Ви дайте собі відповідь, хочете розлучатися чи ні. Це Ваше рішення, я так зрозуміла?
Це якась максимально дивна причина - розлучатись після 20 років разом, маючи двох дітей через зайву вагу.
Любовʼю взаємоповагою навіть не пахне.
Весела бджілка• 27 апреля 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Може то в нього генетика?
читайте не дупою))
авторка сама писала,что он занимается спортом.
я в любом случае на стороне мужа.