Чучело-Мяучело• 26 апреля в 08:57

Як прийняти реальність, нелегке життя, вікові зміни

Я була тривожна ще з дитинства, з певних причин в підлітковому віці уникала людей,тоді почались мої перші прояви депресії ( зараз я це зрозуміла), познайомилась з хлопцем , це було моє перше кохання, згодом одружилась , зʼявилась дитина. Більше 10 років живу з депресією, останні роки особливо тяжкі стани, були госпіталізації. Насправді , мало що допомагає, на ліках я зовсім інша, занадто спокійна , беземоційна, але це ззовні. Можливо, є позитивні історії , хто подолав ці стани чи навчився з ними жити
Так точно!• 26 апреля в 08:58
Ви працюєте?
Гола з конопель• 26 апреля в 09:00
А какой диагноз, какая депрессия?
автор Чучело-Мяучело • 26 апреля в 09:02
Ответ дляТак точно!
Ви працюєте?
Ні.
Так точно!• 26 апреля в 09:03
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ні.
На роботу
задумчивая мордочка• 26 апреля в 09:03
Ну а терапія окрім ліків?
автор Чучело-Мяучело • 26 апреля в 09:05
Ответ дляГола з конопель
А какой диагноз, какая депрессия?
Рекурентний депресивний розлад, тяжкий поточний епізод без психотичних симптомів з тривожно - депресивним синдромом та соматичними проявами.
АсобеннАя• 26 апреля в 09:05
У вас просто мало досвіду і вам здається, що у всіх по-іншому: легко, весело і приємно. Ні, це не так. У кожного достатньо труднощів в житті. Звісно, не у вміх депресія, і життя це не суцільні страждання, але життя важке - це факт.
Чесно брешу• 26 апреля в 09:05
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ні.
Я теж вдома, доглядаю за мамой інвалідом, працюю з дому на ноуті, іноді гуляю з песиком. Готую,прибираю, на себе забиваю. Це все не дуже добре,мені 43, зайва вага є. Можу поплакати, або лежати і не хочеться вставати, але треба..то встаю і роблю. Сдала на вітаміни аналізи, там повний жах. Починаю дефіцити закривати, може допоможе...
Покращена• 26 апреля в 09:05
З депресії виліковуються.Моя мама мала і в диспансері лежала,давно було і сліда нема.78 років,город садить,на базар ходить,з подругами зустрічається,але був період в клімактеричному синдромі важкий.В сусідки шизофренія,то вже ні,не працює,на групі,загострення бувають періодами,розумова відсталість сформувалася.Який в вас діагноз?
АсобеннАя• 26 апреля в 09:08
Ответ дляЧесно брешу
До речі, я здала на віт Д і почала приймати - значно краще стало буквально через тиждень.
Кофе в лобби• 26 апреля в 09:08
работайте с теми причинами, которые были в подростковом возрасте.
Чесно брешу• 26 апреля в 09:09
Ответ дляАсобеннАя
Це супер! Здоров´я вам! Буду чекати на позитивні зміни, бо теж віт Д 19, а залізо 4
Покращена• 26 апреля в 09:09
Ответ дляЧесно брешу
О,приймайте,я теж мала таке.Пів року прийому і все стало супер
Трейдер кріпти• 26 апреля в 09:17
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ні.
Вам не вистачає руху в житті.
Побут та обслуговування чоловіка не те.
Треба до чогось прагнути, добиватись, отримувати власну зарплату, отримувати емоції— позитивні, негативні.
Банка з медом• 26 апреля в 09:20
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ні.
З
автор Чучело-Мяучело • 26 апреля в 09:21
Ответ дляБанка з медом
З
Депресії від лінощів і від вільного часу?
Морковна• 26 апреля в 09:25
Ответ дляЧучело-Мяучело
А чому ви свою дитину навчите?
Банка з медом• 26 апреля в 09:26
Ответ дляЧучело-Мяучело
Автор,полюбіть себе і життя!
Так точно!• 26 апреля в 09:27
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ні.
А що ви робите ?
Морковна• 26 апреля в 09:27
Ответ дляЧучело-Мяучело
Він нереалізації.
Покращена• 26 апреля в 09:29
Ответ дляЧучело-Мяучело
Автор,заміж вийшли,дитину народили,то це ви хотіли.А працювати,то вже слаба.
Юпитерная• 26 апреля в 09:30
Ответ дляЧучело-Мяучело
По собі скажу, поки я сиділа в декреті в мене була сильна тривожність.
Зараз я працюю, я знаю, що я вмію те і те, знаю те і те, я спеціаліст там і там. І щоб в житті не трапилось, я без куска хліба не залишусь
автор Чучело-Мяучело • 26 апреля в 09:33
Ответ дляПокращена
Я заміжня дуже давно.
автор Чучело-Мяучело • 26 апреля в 09:34
Ответ дляЮпитерная
Тривожність зі мною скільки я памʼятаю себе
Юпитерная• 26 апреля в 09:37
Ответ дляЧучело-Мяучело
Да ви не одна така. Просто, коли людина має опору, опору на себе, то тривожність не укріплюється
Ніка Найз• 26 апреля в 09:38
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ні.
Херсон це Україна• 26 апреля в 09:38
Ответ дляЧучело-Мяучело
Зі мною зі школи. Якщо не працюю, звалююсь у прокрастинацію - тревожність збільшується як сніжний ком. Додатком ще перекидається на підлітка, починаю тривожитись - гіперопека - сваримось. Знайдіть діло по душі, та хоча б хобі.
Треба зайняти мозок, щоб він менше фокусувався на тому чого нема (тревожність)

Ну і терапія, психолог, психіатр, ліки.
Та прям багіня• 26 апреля в 09:41
Ответ дляЧучело-Мяучело
Звісно ні, але це додатковий фактор для погіршення стану. Існує думка, що депресія це наслідок неспівпадіння «очікування/реальність». Коли людина працює або волонтерить, або займається якоюсь іншою справою окрім побутових та отримує хоч якийсь позитивний результат це покращує стан
Та прям багіня• 26 апреля в 09:44
Ответ дляЧучело-Мяучело
В мене тривожність почалась після народження другої дитини, були певні причини. Але усвідомила я це десь років через 5-7, вже другий рік приймаю препарат прегабаліну. Дуже добре допомагає йога, причому 2-3 рази на тиждень в залі з тренером набагато ефективніше ніж кожного дня вдома самостійно
автор Чучело-Мяучело • 26 апреля в 09:44
Ответ дляНіка Найз
Бажаю вам ніколи не відчути на собі подібний стан