Забрызжу ядом• 26 апреля в 10:31
Актуальная белая рубашка на выпускной
Посоветуйте, пожалуйста, где в оффлайн магазинах в Киеве посмотреть качественные рубашки современного кроя. Сын и муж вообще не носят одежду в официальном стиле, я не в теме какие бренды смотреть.
Покупка на один раз, но хочется чтобы сыну было комфортно.
Да, я блондинка!• 26 апреля в 10:38
Я купувала білу рубашку в Кропі, і вона в нього не на один раз класно виглядає з джинсами
Море_море_я_скучаю• 26 апреля в 10:48
Це не офлайн, але брала сину сорочку білу на нексті, 750 грн, там бавовна і еластан вроді, білосніжна і сидить добре
Забрызжу ядом
• 26 апреля в 11:19
Ответ дляДа, я блондинка!
Дякую, подивлюсь
Забрызжу ядом
• 26 апреля в 11:20
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
З еластаном - те що треба, бо ще вальс танцюватимуть. Дякую
Забрызжу ядом
• 30 апреля в 18:19
Ответ дляhrystia
А які штани пригділи до сорочки?) В мене також випускник. Правда, йшов би в тому, в чому ходить до школи)
Штани будуть ті, що є - прямі чорні джинси