КаваЗМолоком• 04 июня в 22:43
Підкажіть де купити дешево чисто білі футболки чоловічі розмір Л?
Син просить але швидко брудняться, плями. Щоб на зміну купити декілька штук. Може підкажете де замовити нормальної якості щоб не розлілися після першого прання.
Рву и мечу• 04 июня в 22:51
Ответ дляФорточка
Наталюкс дуже якісні
Ще турецькі беру
Турецькі де берете?
Пишу вірші, дорого• 04 июня в 22:53
Я щороку беру базові білі і чорні футболки в ньюйоркеру. Чоловічі там ще кращої якості, ніж жіночі.
Мольфарочка• 04 июня в 23:20
я в Лефтиес испанском заказываю, там по 2 шт есть нормальные белые..
Хитрушка-чекушка• 05 июня в 07:36
Узбецький трикотаж. Купила доньці 5 шт оверсайз чоловічі, носить по черзі. Без катишків, кольорові не линяють.
Паспортний стіл• 05 июня в 08:44
Ответ дляХитрушка-чекушка
Де?
Хитрушка-чекушка• 05 июня в 08:51
Ответ дляПаспортний стіл
Де?
Раніше у нас на ринку торгували узбеки. Тепер це мережа магазинів. Якщо ви з Києва, то точно є на Шулявці і на Воскресенському проспекті