Братья Капли• 26 апреля 2025
Кто исправил прикус, ваши губы выглядят больше и пухлее?
Ручки-Крючки• 26 апреля 2025
Я в процесі. Ортодонт мені сказала, що губи стануть менше, бо зуби підуть назад.
Рубаю олівлє• 26 апреля 2025
Не змінились в цьому плані. Але загалом рот став гарніший, бо губи були натягнуті ще й криво, бо в мене один передній зуб йшов вперед більше за другий.
Намазюкана нішою• 26 апреля 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Так и есть нижняя стала меньше, верхняя без изменений
Щас ухожу• 26 апреля 2025
Это зависит от того, в какую сторону переместились зубы. если вперед, то да