заварний look• Изменено 26 апреля в 20:04

Був ранок, як ранок. Ніщо не пророчило біди

Поки не підключилась на тренування
Моя тренер українка і точно за Україну, але була в тренуванні пісня, вона звучала чітко. Я не слон, чую ноти. Погуглила, вже опісля, та сама скандальна, яку чула через той скандал
Пісня кавер, українською
Так от, питання, винувата тренер чи винувате суспільство?чи винуваті українські виконавці, які роблять кавер?
Не думаю, що хтось з них
Але факт є фактом
Що робити далі ? Куди бігти? Чи ховатися ? Чи змиритися ?
Так, пісня «Душа», яку виконує Владислава Гайдамащук, є кавером на композицію «Homay» башкирського гурту Ay Yola. Цей гурт, на жаль, відкрито підтримує російську агресію проти України, що викликало обурення в українському суспільстві.
Трохи злякана• 26 апреля в 21:23
Ответ дляПотужна махіна
я ничего не поняла.
можно бригаду ?
бригада автору темы нужна
Оскорбляю всячески• 26 апреля в 21:23
Ответ дляУкол Разума
а я написала что это не кокошник))) который вы везде лепите ...
и буряты, и башкиры и эвенки , носят подобные головные уборы.. как в виде масок зверей , олицетворяющих силу, так и в с перьями птиц, олицетворяющих связь с Духами.

Есть еще вопросы?
А як Ви назвете головний убір на голові співачки, яка співає кавер?
Угги в горошек• 26 апреля в 21:33
Бежать, к психиатру)
Гола з конопель• 26 апреля в 21:40
Ответ длязаварний look
Була пісня, скандальна. За яку, готові були розпʼяти. Наш український гурт переспівав
Думаю - як наш, український то переспівав, а як ’їхній’ - то стирів
Да будет так• 26 апреля в 21:58
Ответ дляМісячне Сяйво
Неужели так сложно понять, что русскоязычный и российский - это не одно и тоже.
Тте наши передачи с ним на русском модно смотреть, а российские с ним же нет ?
Helenny• 26 апреля в 22:24
Автор, ну кавер же виконали українські співаки. Сприймайте це, як плагіат. Ну вкрали вони щось у кацапів, не все ж їм у нас красти.
А тренер може й не знала про ту башкірську пісню.
Я, наприклад, чула про скандал, але ту пісню не слухала, мелодії її не знаю.
любименькая• 30 апреля в 23:12
Ответ дляБойцовская
То в чому ваша біда у Вінниці, автор? Чому назва теми така трагічна?
Троллит она просто...