Галя-краля• 26 апреля в 22:02
Який був би прекраСний світ без реклами всюди!!!!!
Особливо в ютубі
Love_Love_Love_• 26 апреля в 22:03
Прекрасним світ був би без русні…… без рашки, без рашки, без рашки
Все інше можна пережити.
Боневтікла• 26 апреля в 22:03
Вас тільки це турбує? Без ВІЙНИ, ось, що булоб прекрасно!!! Або ви за кордоном і вам все це по...
Шкідлива молекула• 26 апреля в 22:05
Був світ без реклами зовсім недовго, після вбивства Листʼєва. А потім рекламу повернули і зараз тільки збільшують її час
Котики-муркотики• 26 апреля в 22:06
дякую аж підскакую• 26 апреля в 22:09
Ответ дляКотики-муркотики
Я без рекламы всегда, она мне вообще не мешает, вот такая в pure browser настройка.
И купить ютуб премиум
И этот мир прекрасен вновь
Котики-муркотики• 26 апреля в 22:10
Ответ длядякую аж підскакую
И купить ютуб премиум
И этот мир прекрасен вновь
О да
дякую аж підскакую• 26 апреля в 22:11
Ответ дляКотики-муркотики
О да
Проблема в том, что немногие хотят платить за свой комфорт)
Джага Джага• 26 апреля в 22:12
А без машин?А без виробництв з викидами?Кажуть що було настільки чисте повітря і вода що люди жили і по 200 і по 300 років.Через чисте повітря,чисту воду і їжу.Але це було дуже давно.
Джага Джага• 26 апреля в 22:13
А без людей, яка була Земля.І скільки тут було рослин і тварин.А прийшла дурнувата людина і зруйнувала баланс в природі,через свою зажерливість та ідіотизм.
Котики-муркотики• 26 апреля в 22:17
Ответ длядякую аж підскакую
Да, это правда, но комфорт того стоит чтобы не жаловаться.
дякую аж підскакую• 26 апреля в 22:22
Ответ дляКотики-муркотики
Тут главное преодолеть внутреннее состояние жлобства)
Один раз заплатишь и уже не слезешь)
Бриджит_Фрикандо• 26 апреля в 23:34
Та ну. От якби кацапів заблокувати за 99 грн ... я б і щодня платила.