Плету корзинки• 26 апреля 2025
В кого чоловік після 35ти - ментальний дід?
Дівчата, це просто катастрофа, я починаю тепер розуміти жінок, які в 40 йдуть до хлопчиків 25-ти річних...(мені 33).
Після 35 ти чоловік перетворився в діда(
- Щось спонтанне - чи поїздка чи секс - це викливає повний негатив
- нічого нового не хоче пробувати й дізнаватись
- приходить з роботи й або дивиться футбол або футбольні новини або гризеться в фейсбуці про політику
- одні скарги на все і всіх, всі йому вороги навколо
- почав об´їдатись вуглеводами, вже пузо випало, слава богу ще пиво не почав носити до вечері
- поговорити абсолютно нема про що, мовчимо або рже з якихось дебільних тіктоків
- секс перестав цікавити, лише по моїй ініціативі 5 хв й все(
Що блін робити?
Ініціативи з моєї сторони сприймає з під палки...
На все реакція "чого ти до мене докопуєшся?"
Мені так образливо, в мене розквіт молодості, енергії та бажань, а він - поводить себе як мій дідусь в 78 років.
В кого так було - це якось міняється? Чи це вже початок кінця стосунків?
Що блін робити?
Джага Джага• 26 апреля 2025
Там в хаті,якщо жінка більш розумніша то вона має почати розвивати себе.Спортом займається,вже класно.До спорту додати читання хорошої класичної літератури.Чоловік буде дивитися і він підтягнеться.В нього відновится мозок і все стане на свої місця.
Плету корзинки
• 26 апреля 2025
Ответ дляПишу, не читаю
Я от такого ушла. Самое интересное к мужчине старше на 10 лет. Просто кайф. Человек обожает жизнь, активность, все интересно, обожает секс. Дело не возрасте , а в человеке. Он не изменится
Класно)
Джага Джага• 26 апреля 2025
Ответ дляПишу, не читаю
Уйти і все розвалити це саме просте, що можна зробити.А от щось попробувати змінити в своїй родини,оце правильно.Це поступок розумної жінки.
Пишу, не читаю• 26 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Нет. Я так делала, моему мужу это не впало вообще. Лучше полежать в телефон залипать. Вытащу куда-то ой ну когда уже домой ноет. Ничего не интересно
КараПузовна• 26 апреля 2025
Ответ дляПлету корзинки
Я бачу, що в нього взагалі вже нема цікавості до жінок та інтиму...
Детей не хочет он и вы ?
Джага Джага• 26 апреля 2025
Ответ дляПишу, не читаю
Ну це печально канєшно.А ви що відразу цього не бачили?Перед тим як йти заміж?
Белая котичка• 26 апреля 2025
Ответ дляПлету корзинки
Так йому й стомлюватись нема від чого...
Робота не важка, дітей нема, вдома - теж особливо немає що робити, готує іноді чи посуд миє...
Бронь?
Плету корзинки
• 26 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
!!!Та він 9 років дивиться як я займаюсь спортом, слідкую за собою, читаю, працюю, навчаюсь постійно та пробую все нове
Нікуди він не підтягнеться вже. Раніше наче намагався, але я по наївності вірила, тепер розумію що йому то все нахрін не треба було...
Чекав 35 ти щоб зовсім здатись...
Плету корзинки
• 26 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Тоді був худіший і активніший, намагався здаватись іншим...
Брюлик в стразах• 26 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Беріть самі книжку в руки і читайте перед ним.Нехай він бачить що в домі читають.Показуйте йому свій приклад.
Мій чоловік дуже начитаний і інтелектуально розвинений. Займає високу посаду. Але вік його дуже змінив. Технічно він дуже вправний: встановити тепловий насос, чи сонячну батарею, чи інвертор. Він опанує будь-яку тему. Але саме життя його не цікавить. Його все дратує, він всим невдоволений. Йому не цікаво сходити в в ресторан, не цікаво вже поїхати у відпустку. Наче мозок вже не сприймає нічого нового, але саме з боку емоцій і вражень.
Добрая свекровь• 26 апреля 2025
Ответ дляПлету корзинки
Чекав 35 ти щоб зовсім здатись...
Вы не думали, что у него может быть элементарная депрессия? Не говорили с ним об этом?
Джага Джага• 26 апреля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Порнографію дивиться і як часто секс?
Плету корзинки
• 26 апреля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
От щось таке ж...
Апатія до всього нового...
Що буде в 40 - страшно уявити...
Піде під підїзд в шахмати грати...
Апатія до всього нового...
Що буде в 40 - страшно уявити...
Піде під підїзд в шахмати грати...
Джага Джага• 26 апреля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Чи дихає свіжим повітрям,хоча б частково чи споживає нормальну їжу?Розберемся що йому дофамінову систему так ушатало.
Брюлик в стразах• 26 апреля 2025
Ответ дляПлету корзинки
От щось таке ж...
Апатія до всього нового...
Що буде в 40 - страшно уявити...
Піде під підїзд в шахмати грати...
Апатія до всього нового...
Що буде в 40 - страшно уявити...
Піде під підїзд в шахмати грати...
Я колись в дитинстві думала, що коли я виросту, то під підʼїздом не будуть сидіти бабки, які пліткують і сваряться, бо вони всі помруть. А виявилося, що це безперервний процес. Рано чи пізно старість когось наздожене і він опиниться невдоволений на тому місці. Мабуть процеси старіння мають свої закономірності, і не завжди лише позитивні
Язикувата Хвеська• 26 апреля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
В мене така сама історія. Тільки чоловіку 46 років. Дійшло до того, що він вчора спитав: «Навіщо сину випускний? Для кого цей балаган?» Нічого не хоче, нікуди не хоче, нічого йому не треба. Диван і телевізор
та вигорання просто у мужиків від оцього всього трешу,що кругом... особливо на фоні страху,що ТЦК загребуть.., крім того,у багатьох просіли фінанси, перспективи мрачні у всіх, а особливо робить нерви розуміння- що оцей всей треш вони можливо і привели самі ,,поставивши 1 нещасну галочку.
відчуття себе лохом легкості битія якось не сприяє.
---
у жінок- запас прочночті довготривалого стресу -міцніший..,так як вони роками в дурдомі з дітьми..,а у чоловіків результат на довгий стрес- -оце те,що тут жалієтесь..
---
База_птеродактилей• 26 апреля 2025
В мене такий самий хіба що в інтимі як підліток, але все одно не радує бо крім цього ніякого спілкування, раніше витягала кудись але було стільки претензій та істерик, пасивна агресія, стояв навмисно на сонці отримав тепловий удар щоб бачила що наробила, залишила в спокої
Джага Джага• 26 апреля 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Добрая свекровь• 26 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Вы решили в диагноста поиграть? Прямо через интернет? В хрустальный шар смотрите или на картах гадаете?
Пишу, не читаю• 26 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Поначалу нормально было, молодыми поженились. А потом с возрастом стал такой скучный, нудный, пассивный и безразличный.
Джага Джага• 26 апреля 2025
Дівчатка,я скажу вам так.Часто так буває,що коли самець вже знайшов самку і секс,обжився будинком чи квартирою і все вже є.То він починає деградувати з вами.Тому що він вже все досягнув,розмножився і все.Починає вмирати так скажемо.Але,інколи є такі чоловіки що і надалі розвиваються і ворушаться і йдуть вперед.Я не знаю від чого це залежить.
Пригощаю кашею• 26 апреля 2025
Теж таке помічаю, теж 35, але це ж виходить, що я абʼюзер, бо постійно кажу - кидай курити, займайся спортом, читай книги, треба тримати фігуру, переживаю за його здоров’я, і весь час виходить я як бабка бу бу бу бу.. Молюсь, щоб до нього це все дійшло раніше, ніж в старості, що треба займатися здоров’ям, і розвитком мозку.., бо поки сам не захоче, не зробе і нічого я своїм бурчанням не виклянчу
Леннон_Жив!• 26 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Я в 2014 поняла, что чтение классической литературы многим мозгов так и не прибавило, живут в каком то выдуманном мире с полным отсутствием критического мышления. Извините, я не в принципе про читающих, просто в определенный момент поняла, что начитанность не показатель ума
Джага Джага• 26 апреля 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Та ні.Просто вмію трохи мислити і де що знаю.Бо щось вчив.
Брюлик в стразах• 26 апреля 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
---
Ні, в мого ці процеси почали відбуватися ще перед війною. Багато читала, що у чоловіків є також своєрідний клімакс, вірніше андропауза, коли починаються вікові гормональні зміни. Іх нервова система, і психіка також зазнають змін, не завжди позитивних
Джага Джага• 26 апреля 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
Блін.На жаль ви праві,бо я теж про це думав свого часу.Якщо розуму зовсім немає, то його не розвинути ніяк.Навіть читаючи класичну літературу.Але спробувати варто.А що як допоможе?
Країна мрій• 26 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Порнографію дивиться і як часто секс?
У вас проблемы с порнографией? Шо вы её всем лепите
Джага Джага• 26 апреля 2025
Ответ дляКраїна мрій
Хочу що б люди не дивилися цієї гидоти бо вона висмальє мізки і руйнує дофамінову систему.Потім в людей дуже великі проблеми з лібідо та з відносинами вцілому.Дуже сильні порушення йдуть в психіці,їх можна порівнювати з порушеннями які виникають під час вживання заборонених речовин.
Країна мрій• 26 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
І шо вам до других. Не смотрите и живите радуйтесь. Вы Виталий под новым ником? Читать невыносимо, того забанила, опять дежавю