Альдебаран• 27 апреля 2025
Чи вийде працювати вихователем з хворою спиною?
Дівчата, хто працює вихователем, яке навантаження на хребет? Я можу трохи посидіти, трохи постояти, якщо постійно нагигатися, розгинатися, довго сидіти, стояти, то спина не витримує. Спасибі за відповіді!
Альдебаран
• 27 апреля 2025
Ответ дляБойцовская
Хотіла вам дати пораду, але промовчу)))
Чому? Я потребую поради.
Завжди мало• 27 апреля 2025
Ответ дляАльдебаран
Грижа міжхребцева, 11 мм, операцію не пропонують, медикаментозне лікування не допомагає. Домогосподаркою справляюся, можна жити, але мійї чоловік проти цього, тому треба кудись іти на роботу.
Лікування рухом- вправами. Ви були в кінезіоцентрі?
Завжди мало• 27 апреля 2025
Ответ дляАльдебаран
Вчитель української мови. Але не працювала за спеціальністю.
А де це беруть в дошкілля так? В столиці?
Альдебаран
• 27 апреля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Мене ще ніхто не бере. Завтра буди йти питати, дізналася про вакансію. А що, не візьмуть?
Завжди мало• 27 апреля 2025
Ответ дляАльдебаран
У нас не беруть, хіба що з донавчанням у магістратурі. Ви в якому місті? З вересня вже краще в школу на інклюзію. Зарплата так само мала, а гемору менше
А взагалі пройдіть курс лікування влітку. Є реабілітологи, є заняття в залі з лікарем
Альдебаран
• 27 апреля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Чернігівська область.
Бойцовская• 27 апреля 2025
Ответ дляБезВзяток
Крестница работает воспитателем уже пару лет. Ей 23 года. Домой приползает.
Під час карантину ,коли треба було 15 дітей організувати в групі ,щоб не повбивали один одного, а 16 та 17 вдягнути та спустити батькам з 3 поверху, втратила свідомість моя 25 річна колега,працюючі на 1,5 ставки. Тьотя 50+ там би просто не вижила. Зараз те саме тільки спуск за 3 ! хвилини в укриття( за нормативом)
Завжди мало• 27 апреля 2025
Ответ дляАльдебаран
Чернігівська область.
Шукайте зал з тренажером Бубновського. Повинні бути. Кілька заводів роблять в області. Ударно-хвильова терапія теж дає результати.
Бойцовская• 27 апреля 2025
Ответ дляАльдебаран
Чому? Я потребую поради.
Вам треба йти асистентом вчителя в школу. Можна , в принципі, на ГПД, але там менше зп. Асистентом ви будете працювати з однією/ двома максимум дітьми і нахилятись там точно не треба. Асистентов не вистачає, і якщо зараз почати шукати- на вересень будете з непоганою роботою. Не знайдете посаду асистента- погоджуйтеся на ГПД. Тільки не садочок . ПС - сама в 50 повернулася в педагогіку через внучку
Бойцовская• 27 апреля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Так, в Києві беруть і взагалі без ніякої освіти
Бойцовская• 27 апреля 2025
Ответ дляАльдебаран
Ви в Києві? Йдіть асистентом вчителя Вже прочитала,що ні. Йдіть в райноно і кажіть,що вам треба робота в інклюзії
Завжди мало• 27 апреля 2025
Дуже поважаю адекватних вихователів. Але то ад і ніщебродська зарплата. Воно не ваоте нервів.
Ворожу на каві• 27 апреля 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Батьки дітей і районо
А так за Вашим описом - ясла Вам точно будуть пекельні. Того на руки взяти, того взути/роздягти/поправити..
У Вас діти є? Якщо є - уявіть що у Вас їх стало 20-30 :))
Вам, можливо, зайшов би варіант «заміна основного вихователя». Прийти на пів дня, і група середня/старша, де діти вже самостійні.
Всі вихователі півдня працюють
Бодіпозітівна• 27 апреля 2025
Ответ дляВорожу на каві
Всі вихователі півдня працюють
Не всі. Залежить від садочка. Я працювала в 2 садках сама з 8.00 до 17.00. А в одному садочку працювали вдвох, одна з ранку на групі, інша в обід приходить заміняє.
У мого сина вихователька теж сама на групі працювала з 8.00 до 17.00, а от в групі «з подовженим днем» були 2 вихователя. Одна з 7.00 до 12, інша з 12.00 до 19.00.
А вихователь «заміна» взагалі може на пів дня вийти чи на весь день. В залежності від того кого і як довго треба заміняти. Але таке теж не всі садочки практикують.
No problems• 27 апреля 2025
Ответ дляБойцовская
Няні не буде
Няня має бути завжди за нормами роботи дитсадка.
No problems• 27 апреля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Ви знущаєтеся? На вихователя дитсадка достатньо коледжа, тобто фах.молодшого бакалавра, а у автора освіта навіть наступного ріаня. Яка магістратура?
Завжди мало• 27 апреля 2025
Ответ дляNo problems
В нашому місті лише люди з дошкільною освітою. Людина після вузу в коледж не поїде. Не всі у столиці живуть. У мене педстажу більше 20 років, то в садок не беруть (мені було б зручно територіально). Подруга працює, але закінчила ще дошкільне в магістратурі. Такі вимоги.
На вчителя укр.мови достатньо вищої освіти - бакалавра, але чомусь фізрука не беруть)))
Удальонка• 27 апреля 2025
Ответ дляАльдебаран
Краще спробуйте асистентом вчителя у школі. Навантаження 25 годин на тиждень.
No problems• 27 апреля 2025
Ответ дляЗавжди мало
У всіх державних закладах України однакові правила для держ садків, не розказуйте. З педагогічною освітою коледжа і вище (а у автора як раз вище) беруть на вихователя.
Щодо вчителя укр.м. потрібен бакалавр схожого профіля і години педагогіки в дипломі. Ядерщик може викладати фізику і математику, але не може біологію і укр.м. Так що ваш маразм з фізруком недоречний.
Вас не беруть з іншої причини.
Завжди мало• 27 апреля 2025
Ответ дляNo problems
Вас не беруть з іншої причини.
Та ви що. З якої? Наберіть й спитайте в керівництві УО, якщо не вірите. Йти навчатись на вихователя не входить в мої плани. А от фізрук може викладати укр.мову, якщо ви не в курсі. За певних умов, але може. Як і юрист іноземну.
Бодіпозітівна• 27 апреля 2025
Ответ дляNo problems
Вас не беруть з іншої причини.
Для роботи в дитячому садочку повинен бути диплом з Дошкільної освіти. У Автора явно не такий.
Так само і для школи, потрібен диплом з трохи іншою позначкою.
Вихователя в гпд брати не хочуть, просять повчитись ще, що б була «корочка» «Початкове навчання»
Бойцовская• 27 апреля 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Як смішно. Зараз такий брак в педагогіці,що беруть всіх і всюди, аби був хоч якийсь диплом бакалавра. Принаймі в Києві. Вихователями беруть взагалі тіток з вулиці,які тільки десь в пед вступили аби де
Бойцовская• 27 апреля 2025
Ответ дляNo problems
Лохи працювати за мінімалку вже закінчилися