Миловидна леді• вчера в 17:15
Який опит в сексі у вас був, що вам встидно по цей день?
Курочка-чубаточка• вчера в 17:16
Встидаюсь і плачу. Бо сором страшний і гріх той секс.Але тягне...
Нічна ненажера• вчера в 17:20
ми таким соромом не займаємося!!! тіко в театр і бібліотеку ходимо! бо нормальні, а не збоченці там якісь! Сексами займатися! Ще й вголос про таке питати!
Так точно!• вчера в 17:26
Обписялась во время оргазма. Ему сказала, что это сквирт. Был в восторге 😜
Нічна ненажера• вчера в 17:30
Ответ дляЧаюри
Театр дорого. Ви багаті?
Зато бібліотеки безкоштовні!
Фоточки нема• вчера в 17:51
Ответ дляпу_пугренчик
Встидно так безграмотно писати.
Хоч один коментар влучний. Краще йдіть у бібліотеку
Колдунья-вещунья• вчера в 17:57
З немитими ногами після роботи була) А так наче нічого такого не було більше)