Я в дамках• 27 апреля в 10:29
Чи є тут люди, хто займається патронатним вихованням. Або ваші знайомі.
Як знайшли таку роботу? Подобається? Поділіться, будь ласка, досвідом.
ЯкаКраля• 27 апреля в 10:32
Це треба іти в адміністрацію вашого міста.
Ви проходите відповідне навчання, комісія перевіряє умови проживання.
І чекаєте коли з´явиться дитина чи діти
Чупокабра• 27 апреля в 10:33
Что там может нравится, навезут вам разных детей из маргинальных семей и воспитывает их
ЯкаКраля• 27 апреля в 10:34
І там дуже не люблять коли перебирають дітьми. Вам дадуть дитину або дітей які будуть в наявності.
Моїй знайомій випав Джек пот з 4 дітей погодок, 1, 2, 4, 5 років.
Вона чуть не здохла
Тролю як можу• 27 апреля в 10:34
Ответ дляЧупокабра
Кому не подобається, той і не бере.
Треба підробіток• 27 апреля в 10:35
А потом дети привыкают к нормальным людям, а их больше не возят туда.
Чупокабра• 27 апреля в 10:35
Ответ дляТролю як можу
Кому не подобається, той і не бере.
Берут , чтобы зп получать
Тролю як можу• 27 апреля в 10:36
Ответ дляЧупокабра
Берут , чтобы зп получать
Всі хочуть зп отримувати, але не всі беруть патронатних дітей.
ЯкаКраля• 27 апреля в 10:36
Ответ дляЧупокабра
Є така робота, люди працюють.
У багатьох є риса ’ спасати людей’
На досвіді своєї знайомої я бачила колосальні результати в розвитку дітей в її сім´ї.
Це теж неаби який дофамін в цій роботі.
Але проникаєшся болем від поломаних доль
У багатьох є риса ’ спасати людей’
Це теж неаби який дофамін в цій роботі.
Чупокабра• 27 апреля в 10:36
Ответ дляТролю як можу
Ну так когда других вариантов нет, то и на такое можно согласиться.
ЯкаКраля• 27 апреля в 10:37
Ответ дляТреба підробіток
Різні ситуації бувають.
Буває що батьки беруться за голову, буває що діток усиновляють
ЯкаКраля• 27 апреля в 10:39
Ответ дляЧупокабра
Берут , чтобы зп получать
Так це робота. Ніхто ж і не заперечує
Тролю як можу• 27 апреля в 10:39
Ответ дляТреба підробіток
За вашою логікою краще щоб нормальних людей взагалі не бачили?
Батькам повертають лише якщо вони виправляються. А якщо не виправл,ються, так і живуть в патронатних сім´ях до 18. Або усиновлення.
ЯкаКраля• 27 апреля в 10:42
Ответ дляТролю як можу
Ні. В патронатних сім´ях діти живуть поки по закону не визначать їх статус.
В них є трьох місячний термін, який можуть подовжити до 6 місяців.
За малесенькими дітьми можуть до року подовжити.
Патронатним мамам не можна поивязуватись до дітей . З патронатними батьками постійно працюють психологи.
Чупокабра• 27 апреля в 10:46
Ответ дляТролю як можу
В патронатной семье дети живут максимум пол года
Тролю як можу• 27 апреля в 11:02
Ответ дляЯкаКраля
Сорі, переплутала з опікою
Я в дамках
• 27 апреля в 11:16
Ответ дляКров з молоком
Автор, а вы хоть понимаете что такое патронатный воспитатель?
Так, розумію.
Удальонка• 27 апреля в 11:34
Є знайома родина, але не дуже близькі до мене люди. Єдине, що можу сказати, це треба щиро любити. Дітки в таких сім´ях зачасту глибоко травмовані і важко йдуть на контакт.