БЦАшка• 27 апреля в 12:21
Як часто ви купуєте нові кросівки?
Через який час стара пара же не радую? А виникає бажання купити нову на заміну.

Королева спама• 27 апреля в 12:23
5 лет ношу две пары, одни кроссы, другие кеды, нет желания новые покупать. Если что-то нравится, то сразу беру. Пока ничего не нравится

ША! я прийшла!• 27 апреля в 12:24
Я за мінімалізм, тому купую тільки тоді, коли зношується попередня пара

Грушки-яблочки• 27 апреля в 12:26
Не люблю одни и те же носить до дыр, покупаю когда перестают нравится.

Пишна молодиця• 27 апреля в 12:27
Ответ дляТут как тут
Коли в старій парі з´являються дірки тоді і міняю
Это ж сколько надо носить ,чтобы дырки появились

ПриснитсяЖЕ• 27 апреля в 12:28
Ответ дляТут как тут

Айпишница• 27 апреля в 12:30
Ответ дляПишна молодиця

Тоже не понимаю. Если дырки на пятках внутри, то это и за месяц может быть. А так их нереально сносить, как мне кажется

Леннон_Жив!• 27 апреля в 12:32
Долго я носила белые, они через 2 года становятся уставшими
Когда то купила зеленые адики, вроде в позапрошлом году, еще ношу
Спортивные меняю когда предыдущие устают, в прошлом году меняла, пока нормальные
Тут как тут• 27 апреля в 12:37
Ответ дляПишна молодиця

В моем случае 1 сезон

Тут как тут• 27 апреля в 12:37
Ответ дляАйпишница
Смотря какое качествоь
Аноним ФЕЯ• 27 апреля в 12:44
Налітайте🤣
Мої улюблені капці. Я в них ходжу/їжджу за продуктами, на прогулянку чи на каву в макдрайв. Вони неймовірно зручні і легко взуваються. Мені байдуже хто що про мене думає коли я в них. В мене є інші( нові і цілі), я можу купити ще нові, але ці , one love.
Я часто так привʼязуюсь до деяких речей і не можу їх позбутися)

Чумацький Шлях• 27 апреля в 12:47
Останні ношу 2 роки. Вже треба заміна. Зносились. Якість не дуже, Зара.
До цього носила 5 років. Я не шопоголік і ненавиджу щось обирати та міряти ні в інтернеті, ні офлайн.
В кого тако було• 27 апреля в 12:51
Коли акції хороші, то й купую. Ось на днях сину й чоловіку 3пари пуми взяла, бо таку ціну ще до війни бачила

Радикальная• 27 апреля в 13:14
Раз в сезон Детям, Муж очень часто( он фанат ), Я спокойно ношу и сезон и два
Бабка_в_кедах• 27 апреля в 13:21
Як побачу щось, що подобається. Минулого року нічого не купила, з нового року вже 3 пари взяла. Регулярності ніякої.
Пишна молодиця• 27 апреля в 13:34
Ответ дляТут как тут
В моем случае 1 сезон
Что вы в них делаете? У меня кроссам по 5-7 лет как новые
Тут как тут• 27 апреля в 13:58
Ответ дляПишна молодиця
У меня лишний вес, и если это скетчерс то они выдерживают два сезона да изнутри рвется подкладка, а так нормально.
Хома з пастою• 27 апреля в 15:12
Я, если вижу что нравятся, то и беру. Под разную одежду, но в итоге ношу то, что оказывается самым удобным, а остальные стоят.

Грибной_Дождик• 27 апреля в 15:44
Зараз переважна більшість ходить у кросівках/кодах, тому відповідям здивована. Думала їх всі купляють доволі часто
Я купую завжди 1 нову пару в сезон, просто для різноманіття.
Окремо купую кросівки для зала , 2 пари завжди на пересмінку.

МадамОхмури• 27 апреля в 18:11
В мене 6 пар кросівок (різні -спортивні , міські, світлі , темні, шкіра , замша). Купую нові , як побачу щось, що сподобалося й підійшло по розміру. Одну пару ношу 4-5 років, але майже кожен рік купую одну нову пару на заміну