Король дивана• 27 апреля в 14:54

Пізня овуляція, вагітність

Привіт матусі, завагітніла від пізньої овуляції по критичним 14 тижнів, по узд 13 тижнів. Хотіла спитати, можливо хтось знає, лікар каже якщо завагітніти від пізньої овуляції то яйцеклітина поганої якості, хтось стикався з пізньої овуляцією? І іще питання лікар сказав у більшості випадків від пізньої овуляції народжуються дівчинки,чи правда?
Наташа_32• 27 апреля в 17:37
Ответ дляНу що ви, мамо!
В МОН не всі вчені, але ідіоти
Так, але вчені - ідіоти, так це точно!
Дай подивлюся• 27 апреля в 23:26
В мене в першу вагітність теж строки не збігались на тиждень. Але 12 років тому поняття пізня овуляція якось не використовувалось. Так, тоді народилась дівчинка. А зараз, що тут на форумі, що у консультації стільки всього нового. Диву дивуюсь, як взагалі раніше народжували без всіх цих термінів
Апофиозная• 28 апреля в 13:40
Ответ дляДай подивлюся
Я родила 14 лет назад. Все использовалось.