Король дивана• 27 апреля в 14:54
Пізня овуляція, вагітність
Привіт матусі, завагітніла від пізньої овуляції по критичним 14 тижнів, по узд 13 тижнів. Хотіла спитати, можливо хтось знає, лікар каже якщо завагітніти від пізньої овуляції то яйцеклітина поганої якості, хтось стикався з пізньої овуляцією? І іще питання лікар сказав у більшості випадків від пізньої овуляції народжуються дівчинки,чи правда?
Король дивана
• 27 апреля в 14:56
Ответ дляМоя улюблена страшко
Волшебный врач однако
Так, постійно лякає, а тей лікар в якого хотіла наглядатись, в Київ переїхав, то до 20 тижня тільки цей присутній
Король дивана
• 27 апреля в 14:57
Ответ дляНаташа_32
А Вы мальчика хотите? Как Вы так забеременеть смогли?
Тобто як? Овуляція була не 14 днів а 21, тому що приймала дуфастон. Хотілось би хлопчика,але буду любити і дівчинку)
МадамОхмури• 27 апреля в 14:58
Авторе, коли яйцеклітина неналежної якості, то вагітність просто не наступає
Король дивана
• 27 апреля в 14:59
Ответ дляМадамОхмури
Я теж про це подумала, тим паче що по узд розміри по терміну співпадають, але лікар сказала що терміново треьа скринінг тому що проблеми з пізньою овуляцію і вагітністю завжди є
Король дивана
• 27 апреля в 15:00
Ответ дляМальдивирую
Я б змінила лікаря. Дивний.
Почекаю скринінг на вівторок в ділі здам і зміню лікаря
Король дивана
• 27 апреля в 15:02
Ответ дляMillie
Стать визначається в момент запліднення і залежить від сперматозоїда
Лікар сказав що сперматозоїд жіночого хх виживає 5 днів,а чоловічий ХУ виживає 2-3 дні,тому на пізню овуляцію більшість і дівчинки
Ну що ви, мамо!• 27 апреля в 15:06
Ответ дляКороль дивана
Так а секс коли був
Король дивана
• 27 апреля в 15:06
Ответ дляНу що ви, мамо!
Так а секс коли був
Ну я по сексу рахувати не можу, секс регулярний, кожен день
Ну що ви, мамо!• 27 апреля в 15:07
Ответ дляКороль дивана
Ну тоді яка різниця скільки живе днів. Вони формуються 50:50
Король дивана
• 27 апреля в 15:08
Ответ дляНаташа_32
Надо рожать того, кого хочется, а не того, кто получится.
Ну дивіться,я завдяки обійняла пізній овуляції і завагітніла, завжди секс незахищених був 3 роки, а тей раз не зробила тест на овуляцію і завагітніла. То тут уже як буде,тобто я вже ж не зміню стать
Апофиозная• 27 апреля в 15:16
У меня девочка получилась. Хорошего качества. Только характер не очень.
Апофиозная• 27 апреля в 15:18
Ответ дляНаташа_32
Как Вы написали, ’хорошего качества’? Ого! А есть такие стандарты, на качественных детей?
Ну, автор же написала, что яйцеклетки плохого качества. А я уже пошутила. Для меня мои дети самые качественные))
Апофиозная• 27 апреля в 15:23
Ответ дляНаташа_32
Оооо...))) Качественные дети, это реальный перл! Даже не читала, и тем более не слыхала о таком.
Вы тут недавно? Были тут барышни, что рассказывали о подобном, и даже кто-то из наших властьимущих несколько лет назад выдавал и были не самые адекватные советы, как с этим бороться.
Ну що ви, мамо!• 27 апреля в 15:25
Ответ дляНаташа_32
Там одна науковиця і депутатка саме так казала
Апофиозная• 27 апреля в 15:25
Ответ дляНаташа_32
Нашла упоминание)
Потом она пошла на попятную, конечно
Ну що ви, мамо!• 27 апреля в 15:38
Ответ дляНаташа_32
Так может она фригидная? Секса уже лет 5 не было. Когда же ей успеть? И государственные дела, и личный секс, и бабла накосить надо.
Там унікальні всі, в МОН ще й зачаровані
Ну що ви, мамо!• 27 апреля в 17:22
Ответ дляНаташа_32
В Україні, що Ви для себе знали, як тільки кажуть про себе - вчена, так й знате, або дибілка, або дибіл. Янукович теж ’вченим видатним’ був!
В МОН не всі вчені, але ідіоти