Колишня муза• 27 апреля 2025
Для вас нормально відкладати частину коштів на розваги?
Наприклад, декілька тисяч на походи до стендапу, театру, концертів і тп
Результат:
вже голосів:
25 (55.56%)
Так
20 (44.44%)
Ні
Чарочка діда• 27 апреля 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Плевать на других, да. В этом и заключается отношение. Разделение общества во всем. Нет единства - нет страны.
Хм. А єдинство вас стало хвилювати лише після війни чи і до того не можна було на стендапи ходити?
Эта_Шикарна)• 27 апреля 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Гулять дальше и просрать страну до конца. Это успешно три года делается.
Ее зеля просрал, не мы
Попразендовна• 27 апреля 2025
Я завжди відкладаю гроші. Туди входять всі статті. Ходимо в театр (десь раз в квартал), але грошей на білети зазвичай вистачає. Якщо є щось непередбачуване, але дуже хочеться, то можу оплатити з відкладених.
Діти іноді ходять в кінотеатр. Стендап ніколи не була, поки не цікавило навіть. На концерти також не ходжу.
Не вважаю, що у війну не треба відвідувати театри або літературні вечори. У кожного свій фронт. А людям, щоб вижити, вийти з війни психічно здоровими, виростити нових українців і відбувати країни треба ЖИТИ... тут і зараз. Так, без гучних гулянь та російського шансону. Але в чому завинив театр - не розумію...