Хата на мати• 27 апреля в 21:22

Жінки, у яких немає шанувальників, вас це напружує?

Тільки от зараз зрозуміла, що реально нікому не подобаюсь.
З усіма відкрита, гарне почуття гумору, ззовні не страшна (хоча це не головне).
Але мені ніхто не пише, ніхто нікуди не запрошує.
Для всіх я друг і не більше.
І мені так сумно від цього. Так хочеться з кимось погуляти , а немає з ким.
Так хочеться щоб хтось писав, турбувався, але я нікому не потрібна
Ті, у кого така ж проблема, вам ок з цим чи теж буває сумно?
Силиконочка• 27 апреля в 21:23
То Ви пишіть і запрошуйте погуляти
Ириналь• 27 апреля в 21:23
Чего так,как сама считаешь?
Ждун с Нибиру• 27 апреля в 21:23
Дивлячись на те які шанувальники. Аби хоч якісь були, - не варіант.
Неправдиша• 27 апреля в 21:24
Меньше шутите, больше флиртуйте, мило улыбайтесь. Может вы ржете как конь и шуточки дурацкие)))
Бутерброд и я• 27 апреля в 21:24
Займитесь внешностью, вы ошибаетесь что это не важно
Чтобы иметь поклонников, просто быть не страшной мало
автор Хата на мати • 27 апреля в 21:25
Ответ дляСиликоночка
То Ви пишіть і запрошуйте погуляти
Запрошувала, відморозився
Але тільки 1
автор Хата на мати • 27 апреля в 21:26
Ответ дляНеправдиша
Ну я ж не з усіма жартую
З тим, хто мені подобається, дуже соромʼязлива
Неправдиша• 27 апреля в 21:26
Ответ дляХата на мати
Ну я ж не з усіма жартую
Значит не правильно шутите) Пересмотрите общение.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 27 апреля в 21:28
Ответ дляХата на мати
Ну я ж не з усіма жартую
Сколько вам лет?
Ириналь• 27 апреля в 21:28
Ответ дляХата на мати
Запрошувала, відморозився
Але тільки 1
Ну как приглашала конкретно?
Большой секретик• 27 апреля в 21:29
ні, навпаки
щоб я з цим шануванням робила...
Помеха справа• 27 апреля в 21:30
Зареєструйтесь в додатку для знайомств, особливо зверніть увагу на баду. Викладіть свої найкращі фото, і купа уваги від чоловіків вам забезпечена. Зараз особливо актуально, бо весною самі розумієте, що активізується.
Але це буде увага заради отримання сексу в більшості випадків, тому цей спосіб можна використовувати, щоб підвищити собі самооцінку в першу чергу.
Також варто звернути увагу на те, чи ви самі для себе цікаві, наскільки насичене та різноманітне у вас життя. Якщо ви шукаєте людину, щоб вона вас наповняла - це погана ідея. Треба вміти наповнювати себе самостійно.
Украиночка• 27 апреля в 21:30
Радует. Я очень устала от этого. Спряталась и сижу довольная
Атятя_тётя• 27 апреля в 21:33
Никогда не было поклонников. Мне они и не нужны. Достаточно одного человека.

Я даже не представляю, зачем они, если их больше одного единственного
Ворожу на каві• 27 апреля в 21:34
Вы не друг, а просто левая знакомая, раз вам не с кем пойти.
Добра всем!• 27 апреля в 21:34
нет, мне не нравится мужское внимание - это дешевка. Я всегда чувствовала себя неудобно, когда мне уделял внимание человек. который мне неинтересен.
Всегда было важно только внимание от того, кто нравится мне.
Не пью, не курю• 27 апреля в 21:37
Я не люблю людей. За всю жизнь, а мне за 40, есть одна подруга. Ну и семья. Мне наоборот в кайф и никто не нужен
КаваЗМолоком• 27 апреля в 21:40
Напрягало очень сильно по молодости. С детства внушали что ´никто тебя такую замуж не возьмет´ поэтому вместо того чтоб строить спокойно себе жизнь отчаянно страдала по отсутствию поклонников, тоесть потенциальных мужей. Потом уже как-то поумнела и перестала переживать.
автор Хата на мати • 27 апреля в 21:40
Ответ дляКаваЗМолоком
А ви заміж вийшли?
автор Хата на мати • 27 апреля в 21:41
Ответ дляАтятя_тётя

Так мені ні один не пише
автор Хата на мати • 27 апреля в 21:41
Ответ дляВорожу на каві
Ну може і так
КаваЗМолоком• 27 апреля в 21:43
Ответ дляХата на мати
А ви заміж вийшли?
Вийшла. Але по мірках форуму дуже невдало
автор Хата на мати • 27 апреля в 21:43
Ответ дляКаваЗМолоком
А які тут мірила вдалості?
Якщо не мільярдер - життя закінчене?))
Атятя_тётя• 27 апреля в 21:44
Ответ дляХата на мати
Так мені ні один не пише
Напишут
Будьте настойчивее в поиске и все получится
Атятя_тётя• 27 апреля в 21:44
Ответ дляХата на мати
А які тут мірила вдалості?
Якщо не мільярдер - життя закінчене?))
Да, тут именно так
Нищеброд - значит жизнь не удалась
автор Хата на мати • 27 апреля в 21:44
Ответ дляАтятя_тётя
Напишут
Тобто як?
Мені зараз подобається один чоловік
Ну я ненавʼязливо показала свій інтерес
Він тепер ходить перелякано витріщається на мене і все))
Атятя_тётя• 27 апреля в 21:45
Ответ дляХата на мати
Тобто як?
Мені зараз подобається один чоловік
Ну я ненавʼязливо показала свій інтерес
Сайты знакомств, например
Если есть хобби, то ходите в клубы по интересам или на курсы или ещё куда-то
КаваЗМолоком• 27 апреля в 21:45
Ответ дляХата на мати
А які тут мірила вдалості?
Якщо не мільярдер - життя закінчене?))
Ну щось типу того, так)
Жалкую що замість навчання, роботи, спорту - страждала через умовну ’непопулярність’.
автор Хата на мати • 27 апреля в 21:46
Ответ дляКаваЗМолоком
Ну щось типу того, так)
Ну ви ж явно десь працювали, не сиділи ж і плакали цілий день)₴
КаваЗМолоком• 27 апреля в 21:49
Ответ дляХата на мати
Так. Просто витрачала свій психічний ресурс не на те. Не кажу що у вас те саме, не знаю, просто згадалось. Краще б поки голова працювала вчити щось нове і кар´єру будувати - а я сиділа на місці і нила собі. Ну таке, навіть сформулювати важко. Але то дуже мене гнітило, наскільки пам´ятаю.