Нічна ненажера• 27 апреля в 23:36
Доброго вечора, позитивний?
Робила вчора зранку то нічого не було навіть привидів а сьогодні вже такі привиди.. тести з однієї упаковки.
Не засуджуйте🙏🏼я просто питаю поради)
Це незаплановано інцидент стався 16 числа 20 мали бути критичні +-3~4 дні в мене може бути затримка,але це вже тиждень немає цікаво вашу думку))
Не засуджуйте🙏🏼я просто питаю поради)
Дідова баба• 27 апреля в 23:38
Ось побачите , зооооовсім трошки і буде більш чітко , але воно вже є
Айболитная• 27 апреля в 23:45
Автор, вы написали не очень понятно. На фото вчерашние тесты или свежие?
Если вчерашние, то нет, сегодняшние-да.
Перша леді колгоспу• 27 апреля в 23:45
Тиждень затримки вже має бути видно і без порадниці. Ще до затримки побачила другу полоску досить чітко
Кундалина• 27 апреля в 23:45
логічно, якщо інцидент за 4 дні до КД, то я б і тест не робила. Нічого не має там бути
Снегурочко• 28 апреля в 00:13
Пошла и я сделала тест, а то после родов второй цикл с задержкой. Фууух , Я не беременная
УраганнаЯ• 28 апреля в 07:02
Ответ дляtarveldy
Тижні 2
Та яке там, по другій полосці хіба не видно, що всі 4 тижні.
Нічна ненажера
• 28 апреля в 23:03
Ответ дляПирожкиня
Нема.
У мене за тиждень до затримки і то більш помітною була.
Бувають різні випадки,сьогодні зробила яскравіше)
Нічна ненажера
• 28 апреля в 23:05
Ответ дляКундалина
Сьогодні він ще яскравіше,різні випадки бувають дякую за відповідь)