Пуки-куки• Изменено 28 апреля в 09:04

Запропонував з´їхатися

Чоловік запропонував з´їхатися. Київ. Зп 25 тис грн. Моя зп 45 тис. Ми вдвох з дитиною.плюс маю дохід від оренди 10 тис щомісяця,які відкладаю і про які він нічого не знає. Щось я не дуже хочу з’їжджатися.. Він живе впритик.Плюс ще маму утримує.І це все на 25тис грн. Мені, звичайно, мало що лишається. Сказала, що подумаю. Але внутрішнє відчуття- не хочу.
Папина дочка• 28 апреля в 16:37
Не сьезжайтесь, нафиг вам уборки стирки и собирание носков?))
ДеньгиНеСдаю• 28 апреля в 16:40
Ответ дляНаверняка
Кажется я помню вашу предыдущую тему…
Можно ссылку?
Эта_Шикарна)• 28 апреля в 17:09
Ответ дляПацан к успеху шел
навіщо взагалі з ним зустрічатися?
ну если скучно...
автор Пуки-куки • 28 апреля в 17:32
Ответ дляПацан к успеху шел
ВІдпускні більше, ніж ЗП?
Звичайно. А це якась новина?
автор Пуки-куки • 28 апреля в 17:35
Ответ дляПацан к успеху шел
а з´їхатися куди?
25? У мене в обласному центрі більше, шось бреше, як і ви собі на ничку відкладає, кожен друг друга хоче поіметь - не вийде нічого
Я відкладаю не на ничку. Тільки дурень все витрачає під ноль і ляпає про те.. В мене дитина і я відкладаю.бо дитину треба вивчити і ніхто мені цих грошей не дасть. І заразтреба відкласти щоб потім щось мати.
автор Пуки-куки • 28 апреля в 17:35
Ответ дляБелочкой зови
Автор, если у вас дома дочка 15 лет, не надо!!!! Со своего опыта говорю- моя мама так же в 40 съехалась с мужиком, и он ко мне приставал! Не словами, а руки распускал. Ненавижу урода и ее после этого не воспринимаю
Я вже читала вашу історію. Не у всіх так. У мене вітчим був найкращим.
автор Пуки-куки • 28 апреля в 17:37
Ответ дляПацан к успеху шел
Почитайте історію про Валентину Підвербну найстаршу мати України, яка народила в 65, у вас є ще купа часу
Я не валентина.мені то не треба
автор Пуки-куки • 28 апреля в 17:38
Ответ дляПацан к успеху шел
він розраховує переїхати до вас, от і усе
Ні. Він знає що у мене він жиьи не буде. Тілтки зйом.
автор Пуки-куки • 28 апреля в 17:38
Ответ дляПацан к успеху шел
А давно ви разом? Скоро здується
2 роки
автор Пуки-куки • 28 апреля в 17:39
Ответ дляПацан к успеху шел
Якщо далеко від Києва, то скоро сама не зможе жити, тому розраховуйте, що скоро переїде до вас... Виходить приданого ніякого, хата в селі пару тисяч дол і то невідомо ще, які наслідники, у кавалера нема власного житла в Києві?
Він один у матері. Нічиїх мамів я доглядати не буду.
автор Пуки-куки • 28 апреля в 17:41
Ответ дляБочка порохУ
Не может мужик в 45 так рассуждать. Это блеф. Чтобы кохання и оставалось кохання, к сожалению нужны деньги. Не рай с милым в шалаше
Може.він дуже романтичний
Мая твая не панимать• 28 апреля в 18:00
Ответ дляКнягиня пітьми
Так он один, а она с ребенком. Итого, они оба тогда нищеброды
Ну как сказать. Она еще и откладывать со своих доходов может, а ему на себя и на маму впритык, на женщину уже не останется. Поэтому он и нашёл такую, что сама себя будет обеспечивать.
Княгиня пітьми• 28 апреля в 18:23
Ответ дляМая твая не панимать
Потому и вопрос, по напаркуа этой женщине такой мужчина, что бы что? Ну сексятся для удовольствия и на этом все, но зацикливаться на отношениях зачем?
Мая твая не панимать• 28 апреля в 18:26
Ответ дляКнягиня пітьми
Зависит от мужчины и его потенциала.
У нас с мужем на старте тоже было 20 у него и 50 у меня.
Сейчас у него 45 + премии и подработки, сказал мне стыдно зарабатывать меньше тебя, я мужчина и должен обеспечивать семью, а не на шее сидеть.
Булькаю• 28 апреля в 18:31
Ответ дляЯ пані прохана...
Он маме помогает, а не содержит. У нее или зп или пенсию
А у ребенка скорее всего полный 0 дохода
Навіть допомога мамі в мінімум 3000, це лишається 22000.
У жінки доход — 55 тисяч.
У дитини ще тато може аліменти платити.
У всіх аспектах — невигідно жити з таким чоловіком.
Навіть якщо є почуття, через певний час чоловік почне дратувати.
Булькаю• 28 апреля в 18:36
Ответ дляПуки-куки
Говорили. Каже якось буде. На новий рік все спустив на маму.лишив собі 500 грн. Відповідно подарунків не було ніяких.і взагалі кожен був у себе вдома. Я коли це почула вирішила що нікого годувати я не буде. Він на всю зп мамі і її співмешканцю накупив їжі, делікатесів. Сам сидів на 500 грн.мені нуль.тож я сказала що 31 працюю до вечора, 1 на роботу.ніяких свят
У мами є співмешканець, якого чоловік також потроху годує? То хай вони разом з мамою і думають, як жити. В селі є город, кури, як мінімум. Там значно менше грошей йде.
Пацан к успеху шел• 28 апреля в 18:39
Ответ дляПуки-куки
Це поки що, планує продавити
Пацан к успеху шел• 28 апреля в 18:39
Ответ дляПапина дочка
Це все фігня, а от жрачку готувати
Марфа Українівна• 28 апреля в 18:43
Ответ дляПуки-куки
Може.він дуже романтичний
То есть инфантильный, оторванный от реальности. И мама небось ему все мозги проела, что нужно жениться, на кого ж она кровиночку свою оставит.
Марфа Українівна• 28 апреля в 18:44
Ответ дляМая твая не панимать
Зависит от мужчины и его потенциала.
А Автора явно не тот вариант - его все устраивает, стремиться к бОльшему не хочет.
Княгиня пітьми• 28 апреля в 18:58
Ответ дляМая твая не панимать
Зависит от мужчины и его потенциала.
Ну слушайте, на старте и у нас было не густо, но муж все траты брал на себя, но это было в 25, не в 45. В 38 у меня 2100, у него 5300. Потенциал есть в молодом возрасте, а не в предпенсионнном
ir.zhuck• 28 апреля в 19:27
Ответ дляКнягиня пітьми
він не один. він ще маму утримує
ir.zhuck• 28 апреля в 19:34
авторе, у вас на двоїх з донькою 45+10 тис., тобто по 20 тис на кожну з вас і ще 15 тис можна відкласти,

якщо ви з´їдетесь з ним, то буде 45+10+25+5пенсія на 4 людей, де вже вас щось відкласти не вийде! бо на вас і доньку буде уходити хай і ті самі 20 тис, але на його маму буде уходити 20-30 тис на лікування і на нього 20 на вилізання з боргів. а ще від вас будуть вимагати жіночих обов´язків по дому і по догляду за його мамою...
автор Пуки-куки • 28 апреля в 19:35
Ответ дляБулькаю
Саме так. Чоловік і його годує. А їдять як коні
viter33• 28 апреля в 20:19
Ответ дляПуки-куки
Снимать. Я к нему на левый берег не поеду. Он планиоовал снимать и это все на 25 тыс. Ребенок нормалтно абсолютно отнтсится. Подросток
Щось з логікою в мужика проблеми(((
Має своє житло, планує знімати (для чого?)
Розуміє, що його 25 тис. (за ’мінусом’ ліків для матері) - небагато для ’сімейного котла’. Критично небагато
От не розумію його логіку (навіщо йому при таких вхідних даних співжиття з вами і як він його бачить в цифрах) - не розумію та й усе!!
І він вже не пацан! рахувати мав би вміти
Без Баяна• 28 апреля в 21:42
Ответ дляПуки-куки
Почуття є.але вже не ті роки бігти за почуттями. Любові в злиднях нема. Найперше коміорт і достаток. Тоді і почуття розвиваються. Злидні почуття вбивають
Так тільки злидні думають .Є все , але коли нема любові і почуттів життя немає сенсу
Булькаю• 28 апреля в 21:46
Ответ дляПуки-куки
Ваш чоловік дійсно живе в країні рожевих поні, де усім намагається допомогти.
Ну це ж абсурд— годувати старого чужого мужика, заробляючи копійки.
Автор, зустрічатися з таким чоловіком можна, він добряк, позитивний, тим паче секс влаштовує, але жити разом не варто, це навіть не обговорюється.
Щира українка• 28 апреля в 22:49
Ответ дляГуру троллинга
45 000 это ЗП + 10 000 аренда , я так поняла.
Итого - 55 000.
У меня ЗП 55 000, мне с головой на жизнь хватает с дочкой, квартира своя. Машину заправить, в кафе ходим, маникюр, педикюр, хороший уход покупаю, косметолога посещаю.
Чем помогут ей 25 000 от этого чела....? Если он еще матери своей отдает.
55 с головой и с косметологом?
Очень не похоже, на заправку то машины хватает, но не дай Бог что- то полетит и все.
Вы прямо все так описали ,что вообще не верится
Холодная каша• 28 апреля в 22:59
Ответ дляНіка Найз
Мужик нужен в хозяйстве!
Навіщо? Такий, який в господарстві може знадобитися, заробляє більше 25 тисяч. Знаєте скільки коштує розетку замінити чи карниз прибити? Ще й в Києві.
Холодная каша• 28 апреля в 23:01
Ответ дляНіка Найз
А какой выбор у женщин сейчас? Или такой якорь или вообще без мужика!
Там в сусідній темі обговорюють ’чоловіків спільного користування’. - і дружині, і коханці. Якщо просто для інтиму...