Моя улюблена страшко• 28 апреля в 09:18
Дитина 5 років відмовляється ходити в садочок і далі-маленька школа, школа,гуртк
Сину 5 років, був досвід приватного садочку-1 рік ходив, не любив і не хотів туди ходити, дуже часто хворів, ми всі від нього заражались і рік вся сім’я провела в хворобах і в антибіотиках. Забрали. Півтора роки дома. Дуже важко, наступний рік планую підготуватися до школи, обрала інший садочок, ніби вдалося домовитись з сином, він погодився, ми домовилися з садочком-і от ранок понеділка, нам на 9, він -не піду, з ліжка не встану, потім посварилися, в нього істерика, нікуди не пішли. Всі мої спроби віддати на якийсь гурток-максимум на 1 раз -далі не піду, не хочу, не буду. Почув, що записую його в маленьку школу з вересня-сльози, істерика, не піду. Про школу навіть не хоче чути. Дитина ніби тримає мене в заручниках-я не можу ні піти по справах, ні вийти на роботу, нічого подивитися, ні поговорити по телефону. Я розумію, що справа не в садочку, справа в мені. Як розвʼязати цю проблему? Зараз пройшло 5 хвилин після його істерики-він щасливий і спокійний малює, а в мене трусяться руки. До слова - ми ще разом спимо,в це не нормально, але будь які розмови, що ти вже дорослий, треба спати в окремому ліжку-відразу сльози, істерика
ФсеСама• 28 апреля в 09:20
Что-то вы сильно к себе привязали. А ему вообще интересно играть с другими детьми? Обычно в таком возрасте уже очень вырастает интерес к другим детям.
ЗабежАЛОЧКА• 28 апреля в 09:20
В 5 лет уже в школу записываете, автор?
В садике могли обижать, поэтому и не хочет. Друзья есть у ребенка?
Звоночек• 28 апреля в 09:20
Вам стоит сходить к психологу. И решать эти проблемы со спецом. Всё.
Витворунка• 28 апреля в 09:21
Ответ дляиз желе я
В 5 лет ’Не піду?’. А что будет дальше?
Дальше вырастет лидер и свободный человек, ага.
Вот Она Я• 28 апреля в 09:22
Авторе, дитина без особливостей? Бо зазвичай у такому віці вже діти цікавляться однолітками,і якщо не люблять садок, то гуртки та інші контакти з дітьми заходять добре.
Чим дитина займається вдома?
Жена миллионера• 28 апреля в 09:22
больше и еще больше продолжайте дуть в попу. Как начнет до лица доставать и по нему начнете получать.
Ms. Доброта• 28 апреля в 09:23
Консультация детского психолога вам может помочь. Вы ж понимаете, что дело нет в садике (это только симптом) и просить, уговаривать - не исправят ситуацию. Может у него это из-за отношений с вами (тревожная привязанность, например) или ему тяжело общаться (он стеснительный, например) и находить общий язык с детьми в садике
Пока вы не найдете корень проблемы, ситуация сильно не поменяется
из желе я• 28 апреля в 09:23
Ответ дляВитворунка
Ну-ну. Скорее, манипулятор, который не чувствует границ. Зато свободная личность...
ФсеСама• 28 апреля в 09:24
Ответ дляВот Она Я
Чим дитина займається вдома?
Согласна полностью. Не типичное поведение
Та_все_ок_будет• 28 апреля в 09:24
Автор, різні діти є. Моя старша всюди ходила, на всіх гуртках побувала і всюди вона хотіла. А от молодший такий як у вас , садок -істерики, гуртки ні на які не можу затягти навіть зараз у 12 років. В школу ходить нормально.
ЗдесяЯ• 28 апреля в 09:25
Вам потрібна робота з психологом. Ви себе чуєте, що ви говорите? Ви перекладаєте провину і відповідальність на 5-тирічну дитину. Я не бачу у ваших стосунках з дитиною «відповідального дорослого».
Далі буде ще гірше.
Хтомолодець? Я!• 28 апреля в 09:30
Он понял какие рычаги воздействуют на вас и активно их использует. Вам не надо на работу? Надо было бы утром на работу, он побежал бы в сад вприпрыжку
Чекаю завтра• 28 апреля в 09:31
Ви мабуть до цього велися на усі його маніпуляції. Психолог має допомогти вам (не дитині) правильно реагувати вибудовувати стосунки. Якщо зараз запустите, далі буде настільки гірше, що ви собі навіть не уявляєте, попереду ще підлітковий вік,який навіть у покладистих дітей не завжди проходить спокійно
Репетиторша• 28 апреля в 09:34
Тобто, ви дорослі жінка і вважаєте достатнім його ’не хочу’, щоб не вести в садочок?
Навіть, не знаю, кого в першу чергу треба лікувати - вас чи малого маніпулятора.
Рятівник Малібу• 28 апреля в 09:39
Нічого не написано про те, чи здорова дитина, чи ні. Чи бачили його спеціалісти. Потім все інше.
Все і одразу• 28 апреля в 09:40
вирішуйте проблему зараз. коли почнеться школа, буде ще гірше, тому що школу треба відвідувати кожного робочого дня.
я вас чудово розумію. мій молодший син в садок не ходив, і в першому класі він вирішив що йому в школі не подобається і не цікаво , тому туди він теж ходити не буде. два місяці сліз і протестів кожного ранку. було таке що вмовляли , було таке що приходили до школи , а він в школу так і не заходив. трохи легше стало місяців через два, і так поступово почав звикати. він думав, що якщо він буде голосно протестувати проти школи, то питання вирішиться на його користь, але ні школа - це перший дитячий обов’язок.
наберіться терпіння, будьте послідовною. не дозволяйте собою маніпулювати.
Вы уже на пути к решению проблемы, признавая, что проблема не только в ребёнке, а и в ваших взаимоотношениях с ним. Ребенку не хватает безопасности, и истерики помогают ему контролировать ситуацию( это не значит , что наглый, в попу дуете и все выше написанное другими. Криками, битьем, скандалом, вы только хуже сделаете, зато лидера не будет, как выше пишут. Хотя, тут вообще не о лидерстве.)
Ваш ребёнок ощущает тревогу, поэтому и постоянно с вами. Оторвав силой, вы сделаете только хуже. Я б постепенно увеличивала дистанцию. Сначала играем в его любимую игру, а потом говорим - ’ я посижу на диване с книгой, а ты будешь рисовать сам у себя за столом’, дать больше свободы выбора и ответственности реьенка’ делай выбор , какую книгу сегодня читать, какие краски брать, футболку надевать и тд’. Подкреплять самостоятельность. Ты уже взрослый. Но без насилия. Без давления.
Привыкайте к садику вместе. Если садик частный, можете договориться ходить туда играть.хоть на 10 минут. Вдвоём. А потом уводить его раньше, чем у него пропадёт интерес. На самом интересном. А завтра уже 20 минут, а послезавтра 30. А потом попробовать пробный час с детьми. На прогулке, к примеру.
Мой сын пошёл в садик в другой стране, без знания языка. И воспитатель так же не знала нашего. У нас был ритуал’ поцелуй в ладошку. А реьенок его хранил до вечера, и потом отдавал мне обратно, чтоб завтра я снова поцеловала ладошку и дала га хранение свой мамин,тёплый, оберегающий поцелуйчик’ а ещё играли в садик дома. Кстати, так вы узнаете о рутине детей в саду. Как едят, как играют, кто кого бьёт, что делает воспитатель и тд. Но вам надо показать, что собачка пришла в садик, и там хлрошо, там весело и там друзья. Играйте дома. Повторюсь, у меня была ситуация , что реьеок не знал ещё местного языка, а в сад надо. 4 года ему было.
Про истерики. Пробуйте говорить. Мы говорим словами, мы не кричим. Поговаривайте. Я вижу, что ты злишся, но остановись и объясни спокойно. Что тебя тревожит. Почему ты злой. Давай подуем и сдаём твой гнев. Давай, куда дуть? Переводите в шутку и сдувайте в унитаз гнев вместе. Ребёнок ржать будет в конце , забыв про истерику.
Но так же и границы. Вы мама, не забывайте. Хорошо, не пошли сегодня, но завтра мы попробуем снова. Как-то так.
Завязывайте со сном вместе.тставьье его кровать рядом со своей. Держите за руку, но каждый в своей постели. Купите нового охранника. Пусть это будет его защитная игрушка в кровать. Пусть сам выберет. Или купите сами, но придумайте историю ей. Пусть будет ’ талисманом’
Я б обратилась к психологу, по - хорошему. Чтоб она по полкам вам объяснила, что ваше состояние ключевое в ситуации. В первую очередь спокойны должны быть вы.
Кстати, про школу. Играйте в школу уже. Дома. Купите рюкзак, мел, и проводите уроки со зверями. И знакомьте с будущим окружением, средой. Походите возле школы, покажите как гуляют они играют в футбол и тд.
Самое важное понять, чьо реьеок не манипулятор, а просто всеми силами показывает про свои внутренние страхи. Малыми шагами медленно но уверенно вы все наладите. Главное - спокойствие. Ваше спокойствие.
ХвостПистолетом• 28 апреля в 09:59
Наш молодший трохи схожий був) з чотирьох років ходив у приватний садок з 09.00 до 13.00, але трохи походив і почав плакати. І садок хороший, і з дітьми цікаво, але хотів додому. В школі перші два місяці теж зранку сидів сльози витирав. Але потім вже зрозумів, що сенсу плакати немає, бо школа все одно буде. Зараз йому 11. Гуляє з друзями цілими днями, дзвоню вже сама, щоб додому йшов, секцію відвідує шість разів на тиждень.
Моя улюблена страшко
• 28 апреля в 10:01
Ответ дляФсеСама
Дуже цікаво, особливо зі старшими, має друзів, з цим все ок
Поумничка• 28 апреля в 10:02
Вы его не приучили дисциплине что говорит мама исполнять, а в 10 лет он тоже в школу ходить не захочет, захочет в голову кому то дать и вы будете слушаться?
Моя улюблена страшко
• 28 апреля в 10:04
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
В 5 лет уже в школу записываете, автор?
Друзі є, я ще не записую , в маленьку школу хотіла записати з вересня, це вже треба робити. До школи вже придивлялася, це правда, бо через рік треба визначитися.
Моя улюблена страшко
• 28 апреля в 10:05
Ответ дляВот Она Я
Чим дитина займається вдома?
Дитина без особливостей, дома телевізор, малювання, пластилін. Пробували різні заняття в різних гуртках-на другий раз іти не хоче. Обожнює гуляти з дітьми
Моя улюблена страшко
• 28 апреля в 10:08
Ответ дляРятівник Малібу
Водили до невролога, до психіатра-дитина здорова.