Кумедна• 28 апреля 2025

Дівчата, можливо хтось купував такі сорочки Zara, як у них з розмірами?

На С брати С чи ХС?
УжеВотДа• 28 апреля 2025
У мене розмір С, але всі льняні з Зари брала М. Люблю вільніші й довші. С одна є - коротка
Чарівне зіллячко• 28 апреля 2025
Xs, и она будет оверсайз
ПриснитсяЖЕ• 28 апреля 2025
S , чтоб сидела стильно оверсайз
З понеділка на дієті• 28 апреля 2025
у меня всегда руки короткие, как по мне зара маломерит или идет в размер
Вам телефонограмма• 28 апреля 2025
Якщо ви низенька то можна і xs, Вони трохи сідають після прання і чогось саме в рукавах стають коротші , то це варто врахувати
Наполеон Бонапарт• 28 апреля 2025
У Зары рубашки не маломерят. И вообще верх не сказала бы что идёт не по сетке. Недавно брала пиджак. Писали ужас какой Овер, взяла на размер меньше. Куцый, в руках облипка - вернула
Залізна пані• 28 апреля 2025
брала вот тільки білу сорочку , ношу л, взяла хл, сіла ок, я б сказала, що маломірить, скільки людей, стільки думок))
Ашолюдискажуть• 28 апреля 2025
У додатку Зара вказані заміри щодо цієї сорочки
Також потрібно звертати увагу на опис, тут вказали що сорочка оверсайз.
На мій розмір ХS, мабуть буде великою, так як у мене зріст 160, якщо ви вище то потрібно брати розмір в розмір, тому що вона і так оверсайз.