Ондатрова шуба• 28 апреля в 10:56
Ви вірите, що перевіряють чоловіків на вірність, це не фейк?
Добрий день!
Попались в тік тоці відео, де скріни переписок , де перевіряють чоловіків ( жінок є також, але мало).
Один раз переглянула, тепер постійно випливає.
Вже прибрала, щоб не попадалось.
Але…..
Ви вірите, що це правда?
Бо я в шоці, чесно кажучи. 90% чоловіків ведуться, коли пише підставна гарна дівчина, яка хоче знайомства без обов’язків. І здебільшого перевіряють тих хто служить. Але є і штатні.
Вже прибрала, щоб не попадалось.
Але…..
Ви вірите, що це правда?
Стрекоза любви• 28 апреля в 10:59
Те, що в Тік Ток, це тільки щоб вас(юзерів) зацікавити, бо людям чомусь завжди цікаво ритися в чужій брудній білизні.
Сільський ансамбль• 28 апреля в 11:05
конечно верю, я сама умею вести переписки такого характера, им мозги очень легко запудрить на тему траха
Перша скрипка• 28 апреля в 11:05
Верю, так как давно знакомилась в чатах и половина была женатых , если не переспать, то накормить и провести время в ресторане было полно желающих, много искали постоянных за мат поддержку,
Психологічка• 28 апреля в 11:15
Ответ дляСільський ансамбль
Конечно у них писюн главный, я верю что любой поведется
Сільський ансамбль• 28 апреля в 11:17
Ответ дляПсихологічка
я думаю все же есть не падкие мужчины, их очень мало они не будут сидеть в сетях-вести свои страницы или на СЗ
Ananasprotivogaz• 28 апреля в 11:37
Какой дурак на такое поведется? Ну хотя если у вас муж тупой....
Ондатрова шуба
• 28 апреля в 11:38
Ответ дляAnanasprotivogaz
Я не говорю про своего , у меня его нет.
Я специально не искала такие видео, они мне сами попались.
Но тоска... от увиденного. Реально, перезахотелось иметь отношения.