З горіха зерня• 28 апреля 2025
Дулоксин назначили. Поделитесь отзывами, есть вопросы
Выпила утром натощак таблетку. Кажется что состояние ещё хуже чем раньше. И прочитала что кофе нельзя. Я не могу без кофе. Мне не хватает кофеина. Скажите когда будет хорошо?
Саджу все зарання• 28 апреля 2025
а лікар що каже ? перший місяць може бути погіршення ,не пийте каву одразу ,відкладіть до обіду хоч.Дитині десь на 2 місяці він почав діяти ,каву п´є ,хоча саме з ним не рекомендують
З горіха зерня
• 28 апреля 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Про каву я не питала, не уявляла що може бути така ’подстава’. А взагалі лікар сказав що дуже швидко станет краще, до двох тижнів, потім йому подзвонити
З горіха зерня
• 28 апреля 2025
Ответ дляСаджу все зарання
А скільки ваша дитина його пьє? По часу, маю на увазі
Саджу все зарання• 28 апреля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
пів року
Саджу все зарання• 28 апреля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
все індивідуально ,комусь через тиждень ,але в середньому ближче до місяця щоб стало краще .і десь тиждень мінімум погіршення значні (але теж не у всіх )Слабкість ,нудота ,підвищення тривожності ,втома
З горіха зерня
• 28 апреля 2025
Ответ дляСаджу все зарання
пів року
Дякую. А його можно так довго пити?
З горіха зерня
• 28 апреля 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Дякую
Саджу все зарання• 28 апреля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Дякую. А його можно так довго пити?
так антидепресанти лікарі мінімум на рік призначають
а хтось все життя приймає
З горіха зерня
• 28 апреля 2025
Ответ дляСаджу все зарання
а хтось все життя приймає
Мені написав місяць
Саджу все зарання• 28 апреля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Мені написав місяць
а далі буде вирішувати продовжувати цей чи замінити ,жоден психіатр не може виписати антидепресант на 1 місяць .Тільки дурнуватий сімейник.Ти не встиг зайти як вже сходити ...дурня .Змініть лікаря якщо так
З горіха зерня
• 28 апреля 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Мені невролог назначив
Саджу все зарання• 28 апреля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Мені невролог назначив
це не ті ліки ,що призначають на місяць.Їх поступово приймають,не з цілої таблетки а збільшуючи дозу за схемою.І так само поступово сходять ,щоб не стало ще гірше ніж було .Обережно з цим лікарем