Грушки-яблочки• 28 апреля 2025

Косино, хто був, як там все організовано?

Треба купляти абонемент в термальні басейни , а житло може буди будь -яке чи треба якийсь готель шукати в якому є термальний басейн? Як це виглядає?
Чебураха з перцем• 28 апреля 2025
як звичайний аквапарк
Червона рута• 28 апреля 2025
Басейн там один. Есть к нему отель. Но отель все время занят.
Если хотите там жить - нужно бронировать очень заранее
Анонимарик• 28 апреля 2025
Були в Косино в Екотермалах. Басейнів з термальною водою 4 чи 5, і один з звичайною водою. Там і жили . На територіі є багато різних корпусів. Зранку входить сніданок. Можете користуватись басейнами весь день, це входить в ціну проживання.
Цирк на дроті• 28 апреля 2025
Там столько тел в бассейне , очень много
автор Грушки-яблочки • 28 апреля 2025
Ответ дляАнонимарик
Дякую!
hrystia• 28 апреля 2025
Ми орендували житло поблизу. Брали абонементи на 20 і 40 год. Це для нас було саме зручно. Діти до 130 проходять безкоштовно