Грушки-яблочки• 28 апреля 2025
Косино, хто був, як там все організовано?
Треба купляти абонемент в термальні басейни , а житло може буди будь -яке чи треба якийсь готель шукати в якому є термальний басейн? Як це виглядає?
Червона рута• 28 апреля 2025
Басейн там один. Есть к нему отель. Но отель все время занят.
Если хотите там жить - нужно бронировать очень заранее
Анонимарик• 28 апреля 2025
Були в Косино в Екотермалах. Басейнів з термальною водою 4 чи 5, і один з звичайною водою. Там і жили . На територіі є багато різних корпусів. Зранку входить сніданок. Можете користуватись басейнами весь день, це входить в ціну проживання.
Грушки-яблочки
• 28 апреля 2025
Ответ дляАнонимарик
Дякую!