Помогалочка• 28 апреля в 15:32

Ротавірус

Хворіємо всі по черзі. Спочатку я, потім невістка, зараз вже син. Дивний вірус. Пару днів діарея, рвота та температура, загальна слабкість, морозить, крутить кістки та сильний головний біль. Ми з невісткою вдома, лікувалися симптоматично, а ось сину потрібно на роботу...
Приймали нурофен та ніфуроксазид, багато пили води.
Може ще є якесь лікування при ротавірусі? Щоб прискорити перебіг хвороби?
Стрекозей• 28 апреля в 15:38
це ад а не вирус, думала ласты склею
Ластовиння• 28 апреля в 15:50
Чому вирішили, що це ротавірус? Зараз якийсь пекельний респіраторний вірус ходить, він теж дає страшну нудоту, блювання, діарею і все, що ви описали.
автор Помогалочка • 28 апреля в 15:54
Ответ дляСтрекозей
це ад а не вирус, думала ласты склею
ага(( мені теж дуже хреново було ,і невістці
А тут синові треба завтра бути на роботі, тому думаю що можна ще прийняти...
Ластовиння• 28 апреля в 15:55
Якщо це навіть і ротавірус, то специфічного лікування не існує, лише симптоматичне, націлене на уникнення зневоднення організму.
Ластовиння• 28 апреля в 15:59
Ответ дляПомогалочка
Атоксил від інтоксикації, або активоване вугілля, воно має також допомогти зменшити симптоми діареї. Пити електролітні розчини - наприклад, Регідрон, тому що через блювання та діарею організм втрачає банато електролітів, що може призвести до дуже негативних наслідків (не буду лякати, яких саме), тобто, проста вода не варіант.
автор Помогалочка • 28 апреля в 15:59
Ответ дляЛастовиння
прочитала пити багато чаю та кока-колу дрібними ковтками
чим допомагає кока кола цікаво?
Ластовиння• 28 апреля в 16:00
Ответ дляПомогалочка
чим допомагає кока кола цікаво?
Не знаю, наскільки кока-кола ефективна, але якщо є хронічні проблеми зі шлунком та кишківником, типу виразок, колітів, то за неї краще взагалі забути.
автор Помогалочка • 28 апреля в 16:05
Ответ дляЛастовиння
Дякую. В нього вже немає ані блювання ані діареї. Просто температура та загальний стан. Воду пьє. Нурофен прийняв. Я думаю може ще якісь противірусні типу аміксину купити, чи не треба?
Ластовиння• 28 апреля в 16:29
Ответ дляПомогалочка
Вони навряд чи допоможуть.
Джага-джага• 29 апреля в 03:03
Ответ дляПомогалочка
Де підхватили?